Efrahim: GTA 6’dan İlk Görüntüler İnternete Mi Sızdırıldı?
Yaşam/Hobi

GTA 6’dan İlk Görüntüler İnternete Mi Sızdırıldı?

Bildiğiniz üzere 2013’ten bu yana Rockstar Games’in çalışmalarını sürdürdüğü GTA serisinin son oyunu olan GTA 6, adeta bir sır gibi bekleyenlerinden saklanıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde Reddit platformunda GTA 6’dan olduğu iddia edilen 3 adet fotoğraf paylaşıldı. Garip olan da şu ki, o üç fotoğraf da kısa bir süre sonra kaldırıldı ve fotoğrafları paylaşan Reddit kullanıcısının hesabı kapatıldı.

https://twitter.com/SuperVault/status/1172204534048940039

Her ne kadar net çekilmiş fotoğraflar olmasa da; birinci fotoğrafta yeni bir GTA karakteri olduğunu, ikincisinde şahane bir atmosferde görünen bir araba olduğunu ve son olarak üçüncü karede de pistten hareket etmekte olan bir uçak olduğunu görüyoruz.

Bu fotoğrafların gerçek olup olmadığı ile ilgili bir bilgiye henüz ulaşılamıyor. Rockstar Games’ten de konu ile alakalı bir yalanlama ya da doğrulama gelmiş değil. Bir süre daha bekleyip göreceğiz gibi görünüyor.

GTA 6 ne zaman çıkıyor? Nasıl bir hikayeyle karşımıza çıkacak?

İşte bu tam olarak bir muamma. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan bir iddia sonucunda 2019 ila 2022 yılları arasında GTA 6’nın piyasaya çıkacağı söylenmişti.

Ayrıca başka iddialara göre de oyun hakkında çeşitli bilgiler sızdırılmıştı. Örneğin oyunun üç farklı zaman diliminde geçeceği, 60’lı yıllardan başlayıp 80’lere, son olarak da günümüze uzanan bir üç bölümlük bir mafya hikayesi işleneceği öne sürülmüştü. Ayrıca yine aynı iddiaya göre oyun üç farklı ülkede geçecekti: İtalya, Amerika ve Japonya.

Ancak tüm bunlar elbette bir iddiadan ibaret. Yapımcı şirket tarafından herhangi bir düzeltme ya da bilgi gelmeden bu tür haberlere çok da kendimizi kaptırmamamız gerekiyor. Çünkü her sene en az onlarca bu tip yalan haberlere maruz kalıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir