I Know This Much Is True
Sanat

Mark Ruffalo İmzalı I Know This Much Is True Dizisinden İlk Fragman

Başarılı oyuncu Mark Ruffalo, I Know This Much Is True adlı yeni HBO dizisinde iki ana karaktere birden hayat verecek. Ruffalo’nun ikiz kardeşleri canlandıracağı heyecan verici dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sihirbazlar Çetesi, Zindan Adası, Spotlight, Zodiac gibi birbirinden değerli filmleri ile hayatımıza giren Mark Ruffalo, son dönemlerde çoğunlukla Marvel projelerinde oynadığı Hulk karakteri ile biliniyor. Ancak Avengers serisinin yanı sıra başka projelere de imza atan Ruffalo, merak uyandıran bir HBO dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

I Know This Much Is True

I Know This Much Is True adlı dizide ikiz karakterlerin ikisine birden can katacak Amerikan aktör, büyük bir performans gösterisi yapacak gibi görünüyor. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı da bunun bir kanıtı niteliğinde.

Altın Aslan ödülü sahibi Derek Cianfrance tarafından yazıp yönetilen I Know This Much Is True’nun yedi bölümden oluşacak bir mini dizi olarak karşımıza çıkacağı bilinmekte. Wally Lamb’ın aynı adlı romanından uyarlanarak televizyona taşınan dizide yirminci yüzyılın Amerika’sına yolculuk yapacağız.

I Know This Much Is True Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Orta yaş bunalımına girmiş olan Dominick Birdsey’in sıra dışı öyküsünü konu alan I Know This Much Is True; Dominick’in paranoyak ve şizofreni hastası ikiz kardeşi Thomas ile olan problem dolu ilişkisini anlatıyor.

Mark Ruffalo

Mark Ruffalo’nun çift rolde etkileyici performansı ile ekranlara geleceği bu duygusal yapımda Ruffalo’ya Kathryn Hahn, Melissa Leo, Juliette Lewis, Rosie O’Donnell, Archie Panjabi ve Imogen Poots gibi başarılı oyuncuların eşlik edeceği biliniyor.

HBO yapımı mini dizi I Know This Much Is True’nun 27 Nisan 2020 tarihinde yayına başlayacağı açıklandı.

Mark Ruffalo, Parasite Dizisinde Başrolde Oynayacak

ABD’nin ünlü televizyon kanalı HBO’nun bir diğer nefes kesici projesi ise ParasiteBong Joon Ho’nun 92. Akademi Ödülleri kapsamında En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uluslararası Film ve En İyi Orijinal Senaryo ödüllerine sahip olduğu Parazit filmi, HBO imzası ile altı bölümden oluşacak bir mini dizi haline getiriliyor.

Bong Joon Ho
Parasite, Bong Joon-ho (2019)

Bong Joon-ho’nun senaryosunu yazdığı ve genel yönetmenliğini üstleneceği Parasite dizisi ile ilgili de pek çok ayrıntı gelmeye devam ediyor. Festival yolculuğu biten filmin dizi versiyonunda İngilizce konuşulacağı ve olayların Amerika Birleşik Devletleri’nde geçeceği aktarıldı.

Dizinin başrol koltuğunda oturacak iki ismin ise Mark Ruffalo ile Tilda Swinton olacağı açıklandı. Daha önce Swinton ile pek çok filmde çalışmış olan Joon-ho, Mark Ruffalo ile ilk defa işbirliği içine girecek. Çekimlerine bu sene başlayacağı tahmin edilen Parasite dizisinin en yakın ihtimal ile önümüzdeki yıl ekranlara gelebileceği düşünülüyor.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir