Efrahim: Felix Hernandez Minyatür Sanatının En Sinematik Halini Bizlere Sunuyor!
Sanat

Felix Hernandez Minyatür Sanatının En Sinematik Halini Bizlere Sunuyor!

Farklı bir dünya keşfetmek isteyenler buraya toplansın! Felix Hernandez, bir süredir minyatür sanatını o kadar büyük raddelere ulaştırmış ki ortaya oldukça sinematik görüntüler çıkarmayı başarmış. Bu yazı başlığı altında Hernandez’in büyüleyici eserlerini sizler ile tanıştıracağız.

Kendi dünyasını yaratmak için el sanatlarını fotoğrafçılık ve dijital sanatlar ile birleştirmeye kalkan Felix Hernandez, kendi web sitesi ve İnstagram profili üzerinden oldukça deneysel ve oldukça şahane çeşitli işlerini paylaşıyor. Farklı disiplinleri ve birbirinden çok uzak teknikleri bir araya getirerek ortaya sinematik bir görseli olan ve bir hikaye anlatmaya çalışan durumlar yaratıyor.

Bir zamanlar çeşitli sinema filmlerinde de kullanılan bu gibi teknikler, artık gelişen dijital teknoloji ile birlikte tarih oldu diyebiliriz. Ancak muhakkak hatırımızda vardır, fark etmesek de izlediğimiz eski sinema filmlerinin birçoğunda Hernandez’in yarattığı biçimde görsel efektler kullanılmıştır. Bilgisayar programlarının günümüzde geldiği noktada daha az maliyetli ve daha az uğraş gerektiren bu teknik zamanla ortadan kalkmıştı. Felix Hernandez ise bu durumun üzerine gitmiş ve bu teknikleri kendine hobi edinerek bir film karesini aratmayacak cinsten eserler ortaya koymuştur.

Hadi Felix Hernandez’in bu harikulade eserlerine hep birlikte bakalım!

Felix Hernandez hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve onu takip etmek için: Web Sitesi ve İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir