Efrahim: Haluk Bilginer’in Başrolünde Yer Aldığı Şahsiyet Dizisi Meksika’ya Uyarlanıyor!
Başlıklar

Haluk Bilginer’in Başrolünde Yer Aldığı Şahsiyet Dizisi Meksika’ya Uyarlanıyor!

Yerli ve ücretsiz olarak hizmet veren dijital streaming platformu Puhu TV’nin en çok ses getiren orijinal dizilerinden biri olan Şahsiyet’in yayın hakları Meksikalı bir yapım firması tarafından satın alındı ve Meksika’da tekrar çekiliyor!

Ünü yurt dışına kadar uzanmış Şahsiyet dizisi, Türkiye’de daha önce karşılaşılmayan bir kadere sahip oldu. Dünyaca ünlü yapım şirketi Viacom International Studios (VIS) tarafından hakları satın alınan dizi, Türkiye’deki yapımcısı Ay Yapım ile işbirliği içinde tekrardan çekilecek.

Yerli versiyonunda Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin başrolünde yer aldığı, 12 bölümden oluşan Şahsiyet kısa zamanda basında büyük ses yaratmıştı. Geçtiğimiz sene internet platformunda gösterime giren dizi kısa sürede 10 milyon izlenme rakamını rahatlıkla aştı.

Efrahim: Haluk Bilginer’in Başrolünde Yer Aldığı Şahsiyet Dizisi Meksika’ya Uyarlanıyor!

Haluk Bilginer’in Emmy Adaylığı

Geçtiğimiz günlerde size duyurduğumuz üzere, Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisinde canlandırdığı Agah Beyoğlu karakteri ile Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilmişti.

Dizinin yabancı platformlara da satıldığı haberi üzerine usta oyuncu Haluk Bilginer’in ödüle sahip olacağı söylentileri internette dolaşıyor. Zaten pek çok Hollywood yapımında da yer almış olan Haluk Bilginer, yurt dışında ses getirmeye devam ediyor.

Uluslararası Emmy Ödülleri 25 Kasım tarihinde New York’da gerçekleşecek ve usta oyuncu Bilginer, Christopher Eccleston, Raphael Logam ve Jannis Niewöhner ile yarışacak.

Efrahim: Haluk Bilginer’in Başrolünde Yer Aldığı Şahsiyet Dizisi Meksika’ya Uyarlanıyor!

Henüz seyretmeyenler için Şahsiyet dizisi

Yönetmenliğini Onur Saylak, senaristliğini ise usta yazar Hakan Günday’ın kaleme aldığı Şahsiyet, daha önce ülkemizde eşine az rastlanır bir polisiye draması işliyor. Haluk Bilginer ve Cansu Dere’ye dizinin kadrosunda Hümeyra, Müjde Ar, Şebnem Bozoklu, Şenay Gürler ve Hüseyin Avni Danyal gibi usta isimler de eşlik ediyor.

65 yaşındaki emekli adli katip memuru Agah Beyoğlu’nun cinayet bürodaki tek kadın polis olan Nevra ile yollarının kesiştiği bir cinayeti konu alan Şahsiyet, toplamda 12 bölümden oluşuyor ve ücretsiz olarak Puhu TV’de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir