Aşk 101 Netflix Türkiye
Başlıklar,  Video Galeri

Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Aşk 101, Duyuru Videosu Paylaştı

Netflix Türkiye platformunun heyecanla beklenen yeni gençlik dizisi Aşk 101 ile ilgili nihayet yeni bir fragman YouTube’da paylaşıldı. Bir dakikalık kısa tanıtım videosunda Aşk 101 dizisinin oyuncu kadrosu ve karakter detayları üzerine pek çok ayrıntı ortaya çıktı. Ayrıca Aşk 101’in yayın tarihi de belli oldu.

Hakan: Muhafız dizisi ile beraber ilk orijinal dizisini üreten Netflix Türkiye, hız kesmeden yeni projelere imza atmaya ve ülkemizdeki içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Rising of Empires: Ottoman ve Atiye gibi dizileriyle de oldukça pozitif yorumlar alan ünlü dijital streaming platformunun Türkiye ağı; uzun süredir merak konusu olan projesi hakkında sonunda somut birtakım adımlar ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz yıl çekimlerinin tamamlandığını öğrendiğimiz Aşk 101 adlı yeni gençlik ve dönem dizisi, konusu ve oyuncu ekibi gibi pek çok ayrıntı ile izleyicilere göz kırptı. Toplamda sekiz bölüm olarak karşımıza çıkacak dizinin aynı zamanda 4K çözünürlük kalitesi ile seyirciyle buluşacağı da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

Efrahim: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Aşk 101, Duyuru Videosu Paylaştı

Yeni Gençlik ve Komedi Dizisi Aşk 101, 24 Nisan 2020’de Netflix’te Yayınlanacak

İlkler, yarım kalanlar ve aşk sandıklarımız,” sloganı ile iddialı bir çıkış yakalamayı amaçlayan Aşk 101’in yayınlanması için neredeyse sayılı günler kaldı. Yaklaşık bir ay sonra Netflix’e eklenecek olan dizi, seyircileri 1990’lı yılların Türkiye’sine götürmeye ve sımsıcak bir arkadaşlık hikayesi anlatmaya hazırlanıyor.

Okulda dışlanmış bir grup lise öğrencisinin hikayesini işleyen Aşk 101; okuldan ayrılmayı amaçlayan bir öğretmenin okuldan ayrılmaması için verdikleri mücadeleyi konu alacak. Bütün çıkış yollarının sevgiden ve aşktan geçtiğini düşünen öğrenciler, öğretmenin okulda kalması adına aşık olmasını sağlamaya çalışacaklar.

Love 101 ismiyle diğer bütün ülkelerdeki Netflix ağlarına da eşzamanlı olarak eklenecek dizi; Ufak Tefek Cinayetler ve Kiralık Aşk dizilerinin senaryolarından da hatırladığımız Meriç Acemi tarafından kaleme alınacak. Bold Pilot adlı bir yarış atının ve jokeyi Halis Karataş’ın biyografisini anlatan Bizim İçin Şampiyon filminin de yönetmeni olan Ahmet Katıksız, Aşk 101’in yönetmen koltuğunda oturacak.

Efrahim: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Aşk 101, Duyuru Videosu Paylaştı

Alina Boz, Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu gibi genç oyuncuların başrolünü üstleneceği Aşk 101 dizisinde; yetenekli isimlere Pınar Deniz, Bade İşçil, Selahattin Paşalı ve Kaan Urgancıoğlu gibi önemli oyuncular eşlik edecek.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak,” diye merak edenlere müjde! Netflix Türkiye’nin yeni orijinal dizisi 24 Nisan 2020 tarihinde tüm bölümleriyle platforma eklenecek.

Acun Ilıcalı ve Orkun Işıtmak’ın yapımcılığında hazırlanan Exatlon Challenge Türkiye yarışma programının Netflix tarafından yayın haklarının satın alındığını biliyor muydunuz?

https://fakirhane.com/acun-ilicalinin-yeni-yarismasi-exatlon-challenge-netflixte-yayinlanacak/2020/2985/

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir