The Mandalorian Belgeseli
Başlıklar,  Eğlence,  Nedir ?

Star Wars Günü’ne Özel The Mandalorian Belgeseli Geliyor!

Dijital video platformu Disney+, Star Wars Günü olarak kabul edilen 4 Mayıs’ta The Mandalorian belgeseli yayınlayacak. Toplamda sekiz bölümden oluşacak Star Wars belgeseli, dizinin perde arkasında yaşanan olayları ve karakterlerin alt metinlerini anlatacak.

Oldukça kısa bir süre önce kapılarını sinemaseverlere açan Disney+, az zamanda müthiş bir yol kaydederek şu anda büyük bir kitle yaratmış durumda. Netflix’in günümüzde en ciddi rakiplerinden biri olarak nitelendirilen platform, her geçen gün yeni bir proje geliştirerek kullanıcılarının memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak için büyük çaba kaydediyor.

Bildiğiniz üzere Disney+ henüz kurulmadan önce belli markalar ile işbirlikleri yaptığını, platformda o markaların içeriklerine yer vereceğini duyurmuştu. Örneğin National Geographic, Marvel gibi büyük şirketlerin dizi, film ve belgeselleri Disney+’da gösterilmeye başlamıştı. Ancak Disney+ en büyük ilgiyi tahmin edebileceğiniz üzere Star Wars evreni sayesinde topladı. Şu anda tüm Star Wars filmleri Disney+’da gösterilmekle beraber, The Mandalorian dizisi ve Star Wars: Klon Savaşları çizgi filmi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor.

Star Wars The Mandalorian

Karantina günlerini evde geçirenler ve kendilerini gönüllü olarak izolasyon altına alanlar için Disney+ epeyce önemli bir harekette bulunuyor. Platformun en beğenilen serisi Star Wars belgeseli ile serinin hayranlarını bir nebze olsun eğlendirmek, onlara keyifli vakitler sunmayı amaçlıyor. Disney Gallery: The Mandalorian belgeseli olarak göreceğimiz bu yapım, toplamda sekiz bölümden oluşuyor. Belgesel dizisi ilk bölümü ile Dünya Star Wars Günü olarak da bilinen 4 Mayıs tarihinde gösterilmeyi planlıyor.

The Mandalorian 2. sezonu gelene kadar oyalanacak bir şeyler arıyorsanız bu belgesel dizisi sıkıntınıza derman olacaktır. Star Wars kamera arkası olarak da tabir edebileceğimiz yapımda dizinin ve hatta serinin bilinmeyenleri, oyuncu röportajları ve sahne arkası diyalogları ile Star Wars’a bambaşka bir gözle bakacaksınız.

The Mandalorian Konusu

The Mandalorian Dizisinin Konusu Nedir?

Yıldız Savaşları serisinde geçen Mandalorian dizisi tüm bölümleri ile inanılmaz keyifli bir uzay westerni atmosferi yaratıyor. Daha önce karşılaşmadığınız bir tarzda iki türü bir araya getiren dizi, şimdilik ilk sezonu ile izleyicisini bekliyor.

The Mandalorian konusu ile oldukça iki çekmekle birlikte, Star Wars: Bölüm VI – Jedi’ın Dönüşü filminden beş yıl sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Bazı bölümleri Taika Waititi tarafından yönetilen uzay dizisi, George Lucas’ın sahibi olduğu Lucasfilm yapımcılığında ekranlara geliyor. Son olarak The Mandalorian yeni sezonu ne zaman çıkacak, diye düşünüyorsanız serinin yeni bölümlerinin siparişinin verildiği ve ilerleyen aylarda Disney+ platformuna ekleneceği tahmin ediliyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir