Black Widow
Başlıklar,  Eğlence

Scarlett Johansson’lu Marvel Filmi Black Widow, İlk Fragmanıyla Yayında

Marvel Sinematik Evreni’nin ilk Black Widow solo filmi Cate Shortland imzası ile seyirci karşısına çıkmak için gün saymaya başladı. Filmde Black Widow karakterini yetenekli oyuncu Scarlett Johansson oynarken kadroya Rachel Weisz, David Harbour ve Robert Downey Jr. gibi usta isimler bir araya gelerek performanslarını ortaya koyuyor.

Uzun bir süredir heyecan ile beklenen ilk Black Widow solo filmi ile ilgili nihayet somut haberler ve uzun bir tanıtım videosu paylaşıldı. Marvel Comics’in çizgi romanından uyarlanarak ekrana aktarılan Marvel Sinematik Evreni’nin yirmi dördüncü süper kahramanı, önümüzdeki günlerde sinema perdesine çıkmak için son hazırlıklarını yapıyor.

2019’un Mayıs ayında çekimleri başladığı bilinen Black Widow’un izleyicileri büyülemeyi amaçlayan bir casusluk hikayesini konu alacağını biliyoruz. Özellikle de filmin yayınlanan fragmanını detaylı bir şekilde izlediğimizde, çizgi roman uyarlaması filmlerde karşılaştığımız klasik metotlardan bir miktar arındırılmış ve daha sakin bir yapım ile karşılaşacağımız açık gibi görünüyor. Dolayısıyla bol savaş sahneli ve aksiyon dolu bir Marvel filmi değil, daha rahat ve hikaye odaklı bir ajanlık öyküsü izleyeceğimizi tahmin ediyoruz.

Süper Kahraman Filmi Black Widow Ne Zaman Vizyona Girecek?

Black Widow

İçerisinde bulunan aksiyon sahnelerinin yanı sıra gerilim yüklü bir hikayeye yaslanacağını düşündüğümüz Black Widow; Natasha Romanoff adlı karakterimizin bir komplo saldırısı dolayısıyla geçmişi ile olan bağlarının önüne çıkmasını anlatıyor. Geçmişin karanlık kısımları ile yüzleşmeye çalışacak olan Romanoff’un; aynı zamanda bir casus olarak kendisine verilen emri de yerine getirmek için maceraya atılması gerekecektir.

Açıklanan bilgilere göre 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona gireceği öğrenilen Black Widow’un ileri tarihlerde bu kararından vazgeçebileceği iddiaları internette dolaşmaya başladı. Henüz yeni açıklanan vizyon tarihini erteleyebileceği düşünülen filmin, Corona Virüsü sebebiyle büyük kitleler ile buluşması tehlikeli olarak addedildi. Ayriyeten Coronavirus kaygısı nedeniyle filmin istenilen gişe rakamlarına da ulaşamayacağı öngörülen bir durum.

Başrol koltuğunda başarılı ve güzel oyuncu Scarlett Johansson’un yer aldığı Black Widow’da; David Harbour, Florence Pugh, O. T. Fagbenle, Robert Downey Jr ve Rachel Weisz’in yer aldığını hatırlatmak isteriz.

2020 yılında izleyeceğimiz diğer Marvel filmleri ile ilgili içeriğimize göz atmak ister misiniz?

https://fakirhane.com/2020-yilinda-sinemada-izleyebilecegimiz-4-marvel-filmi/2019/2018/

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir