Yasin Ekmekci: Kış Aylarında Nasıl Giyinmeli? Kışın Giyinme Önerileri
Başlıklar,  Nasıl Yapılır ?

Kış Aylarında Nasıl Giyinmeli? Kışın Giyinme Önerileri

Bazı sorular cevaplarını kendi içlerinde taşımaktadır. Hiç şüphesiz kış aylarında nasıl giyinmeli sorusu da buna benzer bir soru olarak dikkat çeker. Moda önerilerini artık renk ve parça  olarak vermek çok geçmişte kaldı. Artık biz kahverengi çanta ile şu pantolonu kombinleyebilirsiniz şeklinde bir yazı yazdığımız zaman okumaya değer bile vermiyorsunuz. Bunun sebebi de artık farklı özellikte ve renkte bir milyon kahverengi çanta olabilmesidir. Aynı şey kış aylarında giyinme içinde geçerlidir. Yalnız tek bir fark vardır kış aylarında hem üşümeyecek hem de tarz görünecek bir giyim tarzı mı arıyorsunuz?

Kış Aylarında Ne Giymeli

Yazılarımızı okuyorsanız aşağı yukarı aynı cümleleri kurduğumuzu hatırlarsınız. Biz kış aylarından bahsederken ağırlığı korumanın altını çiziyoruz. Elbise ile gitmeniz gereken yere spor ve kalın kıyafetlerle gitmeniz sizi soğuktan koruyabilir. Yalnız etrafta ki insanların bıyık altından gülmesinden koruyamaz. O sebepten öncelikle nasıl giyinmeniz gerektiğine karar vererek başlayabilirsiniz.

Etek giyecekseniz kalın külotlu çorap tercih edebilirsiniz. Bir takım giyecekseniz kalın bir kazak sizin için kurtarıcı olacaktır. Devamlı olarak oturduğunuz ve soğuk bir işte çalışıyorsanız kalın çoraplar ve ayakkabılar tercih etmeniz gerekmektedir. Her zaman için sizi üşüten bir yer açık kalacaksa otururken kapatacağınız bir şal yada atkı ile kombininizi destekleyebilirsiniz.

Kadınlarda Dekolte ve Kış İlişkisi

Dekolte giymek zorundaysanız yada gittiğiniz yer bunu gerektiriyorsa kesinlikle en kolay ısıtabileceğiniz yeri tercih edebilirsiniz. Komik mi geldi? Sırt dekoltesini ele alalım. Rahatlıkla bir şal yada atkı yardımıyla kapatılabilir. Eğer oturmuyorsanız aynı işlemi bir yırtmaç için yapamayabilirsiniz. O sebepten kış aylarında giyeceklerinizi gideceğiniz yere göre seçmenizi tavsiye ederiz.  Büyük çantalar içerisine yedek kıyafet yada en azından birkaç fazladan eşya almanız için yeterli olacaktır. Eğer kendi aracınızla gidecekseniz böyle durumlar için aracınızda bir yardımcı bulundurmanız da yerinde bir karar olacaktır.

Özetle: Kış aylarında giyeceklerinizi biraz da siz belirlersiniz, gittiğiniz yer belirler ve dolabınızın içindekiler belirler. Bu sebepten öncelikle ne kadar üşüyeceğinizi ve gittiğiniz ortamın soğukluğunu göz önüne alarak bir karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir