Efrahim: Merakla Beklenen Dizi Kurtlar Vadisi’nin Yeni Sezonu Netflix’te Mi Yayınlanacak?
Yaşam/Hobi

Merakla Beklenen Dizi Kurtlar Vadisi’nin Yeni Sezonu Netflix’te Mi Yayınlanacak?

Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi bir haber düşmüştü. Dünyanın en büyük dijital streaming platformlarından biri olan Netflix’in, Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonunu kendi bünyesi altına taşıyacağı, dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz’a Defte Samyeli’nin eşlik edeceği ve çekimlere Ekim ayında başlanacağı duyurulmuştu.

Ancak son gelen haberlere göre Kurtlar Vadisi’nin Netflix’te yayınlanacağı iddiası yalanlandı. Bu konu ile ilgili yapımcı firma bir açıklama bulundu:

Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız.

Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu açıklamaya göre dizi Netflix bünyesinde yer almayacak ancak yine de izleyicilerin bu konuda bir ümidi var. Hatta dizinin bazı sıkı takipçilerine göre ilk iki sezonunun yazıldığı, Kurtlar Vadisi: Kaos ismiyle gösterileceği tahmin ediliyor. Bu tahminlerin neye dayandığını bilmesek de olası bir ihtimal olduğunu düşünüyoruz. Çünkü geçtiğimiz yıllarda da bir televizyon kanalıyla anlaşma yapıldığı, sonrasında sebebi bilinmese de anlaşmadan vazgeçildiğini duymuştuk.

Ayrıca geçtiğimiz yıllarda serinin, 15 Temmuz Darbesi’ni konu eden bir sinema filmi de çekilmişti. Kurtlar Vadisi: Vatan ismiyle perdeye çıkan film ilk haftada 929 salonda yer almış ve yaklaşık 634 bin kişi tarafından seyredilmiş, ancak gişede beklediği ilgiyi görememişti. Ama yine de bu filmin çekilmesiyle, Kurtlar Vadisi bir süre daha ekranlarda yer alacağının bize ipucunu vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir