Efrahim: Merakla Beklenen Recep İvedik 6 Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!
Başlıklar

Merakla Beklenen Recep İvedik 6 Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!

Şahan Gökbakar’ın bir televizyon programında oluşturduğu ve sonrasında sinema perdesine uyarlamaya karar verdiği efsane karakteri Recep İvedik’in son filminden ilk fragman, Şahan Gökbakar’ın YouTube sayfası tarafından paylaşıldı.

Recep İvedik 5 filmi ile 7 milyonun üzerinde bir izleyici kitlesine ulaşan seri, bu rakamlar dahilinde Türkiye’deki izleyici rekorunu şu anda elinde barındırıyor. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde paylaşılan fragman da YouTube’de paylaşıldığı ilk 12 saat içerisinde 2,5 milyon kişi tarafından izlenerek bir başka rekora daha imza attı.

Recep İvedik 6’nın konusu nedir?

Fragmanda da anlaşılacağı üzere Recep İvedik bu yeni filmde bir etkinliğe katılmak üzere Konya’ya gitmeye hazırlanıyor. Ancak işler istediği gibi ilerlemeyip çeşitli aksilikler de meydana gelince, kendini Konya’da değil bir isim benzerliği ile Kenya’da buluyor. Kenya’da bir kabile hayatına dahil olmaya çalışan Recep İvedik’in maceralarını izlediğimiz fragmanda aynı zamanda popüler bir Youtuber olan Çorumlu Amir’i de görüyoruz.

Recep İvedik 6 ile ilgili eleştiriler

Şimdilerde yaklaşık 6 milyon kişi tarafından seyredilen fragman, seyircileri adeta ikiye bölmüş durumda. Bir kesim tarafından Recep İvedik 6, Recep İvedik 4 ve 5 gibi para ve popülarite için yapılmış olmakla eleştirilirken bir diğer kesim tarafından da oldukça komik ve absürt bulundu.

Bazı izleyicilerin yorumlarına göre Recep İvedik 4 ile beraber gittikçe düşüş yaşayan seri, artık eski komedisini ve heyecanını barındırmıyor. Ancak bununla ters orantılı bir şekilde de gişe rakamlarında artış gözlemliyoruz. Hatta çeşitli tahminlere göre de Recep İvedik 6, yine Recep İvedik 5 ile beraber kendi kırdıkları seyirci rekorunun üstüne çıkacak ve en çok izlenen yerli film olma unvanına sahip olacak.

Merakla beklenen film 8 Kasım’da sinemalarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir