Efrahim: Ekim Ayında Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 4 Yapım
Sosyal Medya

Ekim Ayında Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 4 Yapım

Her ay olduğu gibi Netflix içinde bulunduğumuz bu Ekim ayında da yine oldukça kaliteli yapımlarla dikkatleri üzerinde topluyor. İşte o yapımlardan en önemli 4 tanesini sizler için listeledik!

  • 1. El Camino: A Breaking Bad Movie

Hakkında çokça yazılarla karşılaştığımız ve merakla beklediğimiz Breaking Bad filmi El Camino, 11 Ekim tarihinde Netflix platformunda yer alacak. Breaking Bad filminin yapımcısı Vince Gilligan’ın dizide hayatta kalan tek karakter olan Jessie Pinkman’a bir spin – off olarak hazırladığı El Camino filmi yılın tartışmasız en merak edilen yapımları arasında gösteriliyor ve daha şimdiden çok konuşulacağa benziyor.

  • 2. Big Mouth (3. Sezon)

Şu anda Netflix’te yayına sunulmuş olan, tüm zamanların en cesur projelerinden bir tanesi olarak değerlendirilen animasyon dizisi Big Mouth, izleyicilerini güldürmeye son sürat devam ediyor. Cesur bir mizah türünden hoşlanıyor iseniz bu diziyi mutlaka görmelisiniz!

  • 3. Living with Yourself
https://www.youtube.com/watch?v=5w54yW2Ur50

Henüz ilk sezonu ile izleyicisiyle buluşacak olan Living with Yourself, yani Kendinle Yaşamak olarak çevirebileceğimiz dizi; Miles Elliot isimli bir karakteri ve onunla yaşamaya maruz bırakılan Miles Elliot’un klonunun hikayelerini konu edecek bir komedi yapımı. Friends, Avengers gibi yapımlardan da hatırlayacağınız Paul Rudd ise bu dizinin başrolünde, Miles Elliot karakterine ve onun klonuna can veriyor. Dizinin 18 Ekim tarihinde Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

  • 4. Raising Dion

Geçtiğimiz günlerde Netflix platformuna eklenmiş olan Raising Dion, 2015 yılında Dennis A. Liu tarafından çekilen 2 dakika 40 saniyelik bir kısa filmden uyarlanarak oluşturulmuştur. Kocasının ölümünden sonra oğlu ile yalnız başlarına kalan bir annenin hikayesini konu alan dizi, çıktığı günden buna yana oldukça pozitif eleştiriler topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir