FakirYazar: Kullanıcı Tarafından Üretilen İçerik Oluşturma
Sosyal Medya

Kullanıcı Tarafından Üretilen İçerik Oluşturma

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik , markanıza ve ürünlerinize güven duymanın önemli bir parçasıdır. Önemi Nedir ? Çünkü insanlar birbirlerine işletmelerden daha çok güveniyorlar.

Aynı E-Ticaret Anlık Raporu, 18-29 yaş arası ABD’li tüketicilerin% 54’ünü, tüketici tarafından sunulan fotoğrafların ve videoların perakende veya marka görsel içeriğinden daha değerli olduğunu söyledi. Ve yine, daha genç müşteriler, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği arayan tek demografik değildir. 30-44 yaşları arasındakilerin yaklaşık yarısı da aynı şekilde hissediyordu.

Ve Instagram‘da, yalnızca kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin altın madeni değil, aynı zamanda izleyicinizden üretilmesi de kolaydır. Güneybatı gibi markalar, sadık müşterilerinden gönderilen kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği düzenli olarak tanıtır.

İçerik oluşturmak ve takipçilerinizi meşgul etmek için bir etiket üzerinden içerik istemek kolaydır. Ve en iyi yanı, ürün sayfalarınızı otantik müşteri içeriği ile pekiştirmek için PowerReviews Görsel ve Sosyal Suite aracılığıyla Instagram kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği toplama ve görüntüleme yeteneğine sahip olmanızdır .

Müşterilerinize, ürünlerinizi tıpkı kendileri gibi ellerinde veya alışverişçilerinde görmeleri için bir yol verin. Bunu yaparak, şüphenizi sınırlandırır ve satın alma yolundaki güveni arttırırsınız .

18 Yıllık internet ve bilgisayar deneyimim ile fakirhane'yi oluşturdum ve umarım bu heyecanlı internet web ortamını güzel yerlere getirebilirim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir