Robert Pattinson The Batman 2021
Başlıklar,  Video Galeri

Robert Pattinson’ın Oynadığı The Batman Filminden İlk Tanıtım Videosu

Twilight (Alacakaranlık) Serisi ile tanıdığımız başarılı oyuncu Robert Pattinson, 2021 yılında vizyona girecek The Batman filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Pattinson’ın Batman karakterine hayat verdiği yeni yapım ile ilgili ilk teaser sevenlerine paylaşıldı. 56 saniyelik tanıtım videosu, Batman hayranlarının büyük ilgisini çekti.

DC Comics evreninin en popüler ve en bilindik kahramanı Batman, yeniden bir seri ile beyazperde ekranlarına çıkmak için çalışıyor. Şu anda çekimlere devam etmekte olan filmin yönetmen koltuğunda Maymunlar Cehennemi serisi ile de tanıdığımız usta yönetmen Matt Reeves yer alıyor.

Filmde Batman karakterine can verecek isim ise Twilight Serisi (2008 – 2012), Harry Potter ve Ateş Kadehi (2005), The Lighthouse (2019) ve Tenet (2020) gibi projelerinden hatırladığımız Robert Pattinson olarak belirlendi. En son Ben Affleck tarafından canlandırılan Batman’i yeni baştan inşa edecek Pattinson’ın nasıl bir performans göstereceği oldukça merak ediliyor.

Efrahim: Robert Pattinson’ın Oynadığı The Batman Filminden İlk Tanıtım Videosu

Kimi Batman hayranları, Christopher Nolan’ın yönettiği ve Christian Bale’ın canlandırdığı Batman performansının üzerine çıkamayacağı yönünde eleştiriler dile getirirken kimileri ise Pattinson’ın en iyi projesi olacağı yönünde tahminler ortaya koyuyor.

The Batman Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

DC Sinematik Evreni’nin onuncu filmi olarak karşımıza gelecek The Batman yapımının konusu ve detayları henüz kamuoyu ile paylaşılmış değil. Ancak filmin kurgusal karakter tablosuna göz attığımızda, çizgi roman evreninden tanıdığımız pek çok kült karakteri bu filmde görüyoruz.

Efrahim: Robert Pattinson’ın Oynadığı The Batman Filminden İlk Tanıtım Videosu

Batman, Catwoman (Kedi Kadın), Jim Gordon, The Riddler, Alfred, The Penguin (Penguen) ve Carmine Falcone gibi çizgi karakterlerin bir araya geleceği yapımda Bruce Wayne (Batman) karakterine Robert Pattinson can verirken Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Andy Serkis, Colin Farell ve John Turturro gibi başarılı oyuncular da eşsiz performansları ile eşlik ediyor.

Batman İlk Tanıtım Videosuyla Seyircisini Selamladı!

Batman hayranlarının ilk başlarda endişe ile yaklaştıkları yeni film çalışmaları haberi, geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk teaser videosu ile tamamen değişmiş gibi görünüyor. Pek çok insan şiddetle yeni bir seri çıkmasını eleştirirken bu tanıtım videosu, bambaşka bir Batman göreceğimize işaret veriyor.

The Batman filminin ilk fragmanına baktığımızda öncelikle dikkatlerimizi Batman’in yeni kostüm tasarımı çekiyor. Twitter üzerinden yorumlarını paylaşan pek çok sinemasever, yeni Batman’in oldukça görkemli ve güçlü bir görünüşe sahip olduğunu dile getiriyor.

Yeni Batman Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Serinin yeni filmi hakkında kötü bir haber var ki, bu yapımı izlemek için neredeyse bir buçuk yıl kadar bir zaman beklememiz gerekecek. Filmin Amerika’da çıkış tarihi 25 Haziran 2021 olarak belirlenirken ülkemize hangi tarihlerde ulaşacağı henüz netlik kazanmış değil.

Efrahim: Robert Pattinson’ın Oynadığı The Batman Filminden İlk Tanıtım Videosu

Gelecek yıl izleyebileceğimiz Batman filmi hakkında yazdığımız daha kapsamlı inceleme içeriğimize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz!

https://fakirhane.com/robert-pattinsonin-oynadigi-the-batman-filmi-icin-geri-sayim/2020/2297/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir