Cristiano Ronaldo - Berkcan Güven Fotoğrafı
Başlıklar,  Sosyal Medya

Ronaldo, Instagram’da Berkcan Güven ile Fotoğrafını Paylaştı!

Dünyanın en popüler futbolcularından bir tanesi olan Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz haftalarda ünlü YouTuber Berkcan Güven ile buluşmuştu. Clear markasının sponsorluğunda gerçekleşen bu buluşma, pek çok eğlenceli kareye ortak olmuştu. Bugün itibariyle ise Ronaldo, o keyifli buluşmada çekilmiş olan bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Türk YouTuber Berkcan Güven’in Clear markası çatısı altında, Portekizli efsane futbolcu Cristiano Ronaldo ile çekmiş olduğu video kısa bir süre içerisinde izleyici rekorları kırmıştı. 20 dakikalık bu eğlenceli videonun ilk yarısında Ronaldo’ya antrenman ve kondisyon çalışmaları ile ilgili sorular yöneltildi. İkinci yarısında ise Ronaldo ile birlikte ‘Crossbar Challenge’ yani kalenin üst direğini vurma yarışması yaptılar. Bu video sayesinde Berkcan Güven ve Efe Uygaç, 7 milyondan fazla izleyiciye ulaşmayı başardı.

Cristiano Ronaldo, Berkcan Güven ile Olan Fotoğrafını Instagram’a Attı!

Yaklaşık bir ay kadar önce çekilen bu video artık unutulmaya başlamışken Ronaldo sessizliği bozdu ve Berkcan ile çekildikleri fotoğrafı kişisel Instagram profilinde paylaştı. Fotoğrafın altına ise oldukça samimi bir açıklamada bulundu.

https://www.instagram.com/p/B7tjmcSAkMk/

Clear Türkiye tarafından düzenlenen crossbar challenge etkinliğinde Berkcan ile çok güzel vakit geçirdim,” diyen dünyaca ünlü sporcu açıklamasının sonuna Türkçe olarak #GösterKendini etiketini de ekleyerek Türk takipçilerini selamladı.

Berkcan Güven’in Efe Uygaç ve Cristiano Ronaldo ile birlikte çektiği keyifli videoyu izlemek için tıklayabilirsiniz: CRISTIANO RONALDO İLE CROSSBAR CHALLENGE (Clear Sunar)

Berkcan, Ronaldo’dan Sonra F1 Pilotu Sebastian Vettel ile Bir Araya Geldi!

Bireysel YouTube kanalında eskisinden farklı bir rota izlemeye başlayan Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile yaptığı çok ses getiren videonun akabinde Shell V-Power işbirliği ile beraber 4 defa F1 şampiyonluğu sahibi olan Sebastian Vettel ile buluştu!

Efrahim: Ronaldo, Instagram’da Berkcan Güven ile Fotoğrafını Paylaştı!

Sebastian Vettel ile bir araya gelen Berkcan Güven ve Efe Uygaç ikilisi, Ferrari markasının doğduğu İtalya’nın Maranello kentini ziyarete gitti. Videonun başlarında Vettel’a kariyeri ile alakalı çeşitli sorular yönelten ikili, daha sonra Vettel’ın Ferrari’sinde ufak bir tura çıktılar.

Berkcan ve Efe’nin Sebastian Vettel ile çektikleri videoyu izlemek için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: F1 DÜNYA ŞAMPİYONU İLE FERRARI KULLANDIM!! w/ Sebastian Vettel

Bunun yanı sıra Berkcan Güven, son birkaç aydır yeni kurmuş oldukları Linc Squad kanalıyla da ortak bazı içerikler üretmeye devam ediyor. Kendisini aktif bir biçimde Linc Squad kanalından da takip edebilirsiniz!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir