Efrahim: Şampiyonlar Ligi'nden Elenen Sarıyer Belediyesi, Teknik Direktörleriyle Sözleşmelerini Tek Taraflı Fes Etti!
Mizah

Şampiyonlar Ligi’nden Elenen Sarıyer Belediyesi, Teknik Direktörleriyle Sözleşmelerini Tek Taraflı Fes Etti!

Sosyal medya platformları üzerinden esprili bir dil ile takipçilerini eğlendirmeyi başaran belediye hesapları kimi zaman adeta bir sosyal medya fenomenini andıracak ölçüde komik paylaşımlarda bulunuyor. Bu belediye hesapları arasında en çok dikkat çeken İstanbul Sarıyer Belediyesi ise sosyal medya hesaplarını resmen bir komedyen profili gibi kullanmayı başarıyor. Daha önce de komik paylaşımları ile kitlesini güldürmeyi başaran Sarıyer Belediyesi, bu defa yaşadığı diyaloglar ile ününün sınırlarını aştı tüm Türkiye’yi güldürmeyi başardı.

Gençler arasında en çok sevilen futbol oyunlarından biri olan Football Manager’de Sarıyer Spor Kulübü’nü ikinci ligden alıp yükselterek şampiyonlar ligine çıkaran bir kullanıcı, bu müjdeli haberi Twitter’dan duyurdu.

Ancak takımının teknik donanımı pek fazla yeterli olmadığı için girdiği Şampiyonlar Ligi grubunda adeta hezimete uğrayan Sarıyer Spor Kulübü, üst üste aldığı büyük mağlubiyetler ile elenme potasına düştü. Bunun üzerine Sarıyer Belediyesi’nin Twitter hesabını etiketleyerek Şampiyonlar Ligi’nden elendiğini açıklayan kullanıcı, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

İkinci ligden alarak takımını Şampiyonlar Ligi’ne kadar yükselten teknik direktör, yaşanan son yenilgilerin ardından Sarıyer Belediyesi tarafından istifaya davet edildi. Bunun üzerine başlayan esprili bir tartışma sonrasında teknik direktör, takımı ikinci ligden yükseltip süper ligdeki henüz ilk sezonlarında şampiyonluk yakaladıklarını dile getirdi ve Sarıyer Belediyesi’ni vefasızlık ile suçladı.

Son olarak yaşanan Şampiyonlar Ligi mağlubiyetlerinin ardından tatile çıktığını dile getiren teknik direktör, Sarıyer Belediyesi’nin sözleşmesini tek taraflı olarak fes ettiklerini, diğer Twitter kullanıcıları ile beraber aynı anda öğrendi.

İşte çok güleceğiniz Sarıyer Belediyesi ile takımlarının teknik direktörü arasında yaşanan mizahi kavga…

Efrahim: Şampiyonlar Ligi'nden Elenen Sarıyer Belediyesi, Teknik Direktörleriyle Sözleşmelerini Tek Taraflı Fes Etti!
Efrahim: Şampiyonlar Ligi'nden Elenen Sarıyer Belediyesi, Teknik Direktörleriyle Sözleşmelerini Tek Taraflı Fes Etti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir