Efrahim: Sosyal Medya’dan Gelen Yoğun Talep Üzerine BluTV Açıkladı: Behzat Ç. Yeni Sezonla Devam Ediyor!
Sosyal Medya

Sosyal Medya’dan Gelen Yoğun Talep Üzerine BluTV Açıkladı: Behzat Ç. Yeni Sezonla Devam Ediyor!

BluTV ilk açıldığı günden bu yana sosyal medya kullanıcılarının dizi – film zevkini oldukça iyi kavradığını fark ettiriyor. Türkiye’nin en önemli oyuncularını bir araya getirip çektikleri Masum dizisinden, sosyal medyanın fenomen dizisi olan Sıfır Bir’i kendi bünyelerine transfer etmelerine kadar oldukça parlak fikirler ortaya koymuşlardı.

Son olarak Behzat Ç.’yi devam ettirme kararı almaları ise işin doruk noktası oldu. Birçok kullanıcıya göre BluTV işi bundan daha öteye götüremeyecek. Ancak BluTV her geçen gün izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Behzat Ç.’nin 9 bölümden oluşacağı açıklandığı günden beridir oldukça eleştiriliyordu. Dizinin sıkı takipçileri bu duruma oldukça tepki gösterdi, aradan geçen 7 seneden sonra daha uzun bir kavuşma beklediklerini dile getirdiler.

Bugün itibariyle sezonun son bölümü yayınlanan ve oldukça iyi eleştirilen toplamış Behzat Ç., BluTV tarafından gelen habere göre devam kararı aldı! Zaten sezonun son bölümü birçok soruyu da beraberinde getiriyordu, yapbozun henüz tamamlanmamış parçaları mevcuttu. Dizi de oldukça iyi yorumlar aldıktan sonra devam etmemesi şaşırtıcı olurdu zaten.

https://twitter.com/BluTVofficial/status/1174654924745035776

BluTV bu müjdeli haberi Twitter üzerinden takipçilerine “Bu macera biter mi sandınız?” şeklinde iddialı bir cümle ile duyurdu. Aynı zamanda diziye gelen bölümlerin kısa olduğuna dair eleştirileri de değerlendirmiş olmalılar ki; yeni sezonun 60’ar dakikalık bölümlerden oluşacağı paylaşıldı.

Ayrıca dizinin yeni sezon afişine sosyal medyadan gelen yorumlar içinde, bir sürpriz olacağına dair beklenti de var. Afişte silueti görünen adam ve kadının, dizinin efsane haline gelmiş karakterlerinden Harun ve Eda olabileceği tahmin ediliyor.

Dördüncü sezonda isimleri neredeyse hiç anılmayan bu iki karakterin akıbeti hakkında pek bir bilgi yok. Yalnızca İzmir’e atandıklarını ve orada yaşantılarını sürdürdüklerini biliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir