Efrahim: Şahsiyet Dizisindeki Performansıyla Yine Harikalar Yaratan Haluk Bilgiler Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Aday Gösterildi!
Tuhaf

Şahsiyet Dizisindeki Performansıyla Yine Harikalar Yaratan Haluk Bilgiler Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Aday Gösterildi!

Birçok izleyiciye göre Türk Sineması’nın gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncularından biri olarak kabul edilen Haluk Bilginer, geçtiğimiz sene seyrettiğimiz Şahsiyet dizisindeki harikulade performansıyla Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterildi.

21 ülkeden 11 kategoride 44 adayın bulunduğu yarışmada Haluk Bilginer, dizide canlandırdığı Agâh Beyoğlu karakteriyle aday koltuğunda oturacak.

Şahsiyet Dizisi

PuhuTV’de yayınlanan Şahsiyet dizisi yapımı, ekibi, kamera arkası ve önüyle birlikte şahaneler yaratmış hatta 2018’in en çok konuşulan dizilerinden bir tanesi olmuştu. Hakan Günday gibi güçlü bir kalemin senaryoyu yazması ve Daha filminde yine ortak çalıştıkları Onur Saylak’ın yönetmenlik koltuğunda oturması sonucunda da başka bir şey bekleyemezdik zaten. Eleştirmenlere göre son yılların en iyi yapımlarından bir tanesiydi Şahsiyet.

Emekli adliye memuru Agâh Beyoğlu ile cinayet büronun tek kadın polisi olan Nevra’nın hikayelerinin kesiştiği bu dizi, gerek senaryosunda işlediği konu itibariyle gerekse bu konuya yaklaşım biçimiyle oldukça iyi yorumlar aldı.

Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili, Müjde Ar, Şenay Güler, Ayhan Kavas, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur gibi çok başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üstüne çeken dizinin yapımcılığını ise sektöründe öncü markalardan biri haline gelmiş Ay Yapım oldu.

Seyretmek isteyenler için hala daha PuhuTV’de gösterilmeye devam eden 12 bölümlük diziyi asla kaçırmış değilsiniz! Bir an evvel girip izleyebilirsiniz.

Bonus: Agâh Makamı

Diziyi izlemeden önce size küçük bir sürpriz parçamız olacak. Usta oyuncu Haluk Bilginer’in Rubato grubu ile beraber hazırladıkları Agâh Makamı isimli şarkıyı ve dizideki görüntülerden oluşan klipini seyredebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir