Acun Ilıcalı
Başlıklar,  Eğlence

Ünlü Yıldızlar Adidas Uncancelled Cup Turnuvasında Yarışacak

Popüler spor şirketi Adidas, Koronavirüsü için farkındalık yaratmak adına Uncancelled Cup adlı yeni futbol turnuvasını hayata geçiriyor. Pandemi sebebiyle dünyada hayatın durma noktasına gelmesi ile birlikte pek çok ünlü yıldız ve futbolcu, Adidas ve Acun Ilıcalı işbirliği ile geliştirilen online futbol turnuvası için kolları sıvıyor.

Adidas’ın ünlü sunucu Acun Ilıcalı ile birlikte hayata geçirmeye çabaladığı Adidas Uncancelled Cup, normal şartlarda bu yıl gerçekleştirilmesi planlanan 2020 Avrupa Kupası’nın gelecek yıla ertelenmesi ile futbolseverler için benzersiz bir deneyim ortaya koyuyor. Koronavirüsü pandemisine karşı farkındalık yaratmak umuduyla #HomeTeam kampanyalarına başlayan Adidas, insanları sosyal izolasyon amacıyla evlerinde tutabilmek adına oldukça renkli bir adım atıyor. Bunun yanı sıra sanal bir futbol turnuvası ile insanlara alternatif bir Avrupa Kupası izleme imkanı yaratılıyor.

Adidas Uncancelled’da karşımıza çıkacak isimler televizyondan, spor dünyasından ya da medya sektöründen bildiğimiz ünlü kişilerden oluşuyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın efsane oyuncularından Oğuzhan Koç, KAFA Dergisi’nin sahibi ve gazeteci Candaş Tolga Işık, ünlü Alman forvet Lukas Podolski ve bunun gibi birbirinden meşhur 24 isim ligde boy göstermeye gün sayıyor. Tüm yıldızlar farklı bir Avrupa Kupası takımını temsil ediyor.

Adidas Uncancelled Cup’ta Kimler Yarışacak?

  • A Grubu
Adidas Uncancelled Cup Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç – Türkiye
Harun Tekin – İtalya
Ekin Mert Daymaz – Galler
Sina Özer – İsviçre

  • B Grubu
Adidas Uncancelled Cup Celil Nalçakan

Emre Özcan -Belçika
Celil Nalçakan – Danimarka
Doğukan Sinik – Finlandiya
Candaş Tolga Işık – Rusya

  • C Grubu
Adidas Uncancelled Cup Younes Belhanda

Aytaç Kara – Hollanda
Oğuzhan Özyakup – Ukrayna
Ahmet Dursun – Avusturya
Younes Belhanda – Belarus

  • D Grubu
Adidas Uncancelled Cup Younes Belhanda

Yusuf Çim – İngiltere
Utku Yuvakuran – Hırvatistan
Mario Lemina – Norveç
Acun Ilıcalı – Çekya

  • E Grubu
Adidas Uncancelled Cup Eser Yenenler

Bedirhan Soral – İspanya
Olgun Toker – İsveç
Eser Yenenler – Polonya
Gökay Güney – Bosna Hersek

  • F Grubu
Adidas Uncancelled Cup Uğur Karakullukçu

Lukas Podolski – İzlanda
Furkan Andıç – Portekiz
İrfan Can Kahveci – Fransa
Uğur Karakullukçu – Almanya

Uncancelled Cup Nereden İzlenir?

Adidas Uncancelled Cup ne zaman başlayacak, diye düşünüyorsanız turnuvanın 10 gün sürecek turnuvanın 5 Mayıs tarihinde hayata geçeceği açıklandı. Bu doğrultuda 15 Mayıs’ta turnuvanın sona ereceğini söyleyebiliriz. Turnuva hakkında daha fazla detay almak ve grupların fikstürlerine göz atmak için http://uncancelledcup.com/ adresini takip edebilirsiniz.

Adidas Uncancelled Cup izlemek isteyenler için iki farklı mecrada yayınlanacak. Turnuvada oynanacak tüm maçlar acunn.com ve DLive.tv/acunn adreslerinden canlı olarak izlemeye açılacak. Alarmınızı kurmayı unutmayın, zira çok eğlenceli vakitler yaşayacağız gibi görünüyor! 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir