Efrahim: Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunun 7 Aylık Değişimi Facebook’ta Paylaşan Anne, Oğlundan Haber Almak İstiyor!
Başlıklar

Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunun 7 Aylık Değişimi Facebook’ta Paylaşan Anne, Oğlundan Haber Almak İstiyor!

Jennifer Salfen-Tracy isimli bir anne, eroin ve metamfetamin bağımlısı oğlu Cody Bishop’un uyuşturucuya başlamadan önce ve başladıktan sonraki 7 aylık sürecinin fotoğraflarını Facebook’ta paylaştı, oğlu ile ilgili bilgisi olan insanlardan yardım istedi. Çünkü anne, Bishop’tan haftalardır haber alamıyor.

Cody Bishop’un 7 ay içerisindeki bu korkunç değişim ve anne Salfen-Tracy’nin oğlu ile ilgili isyanı sosyal medya aracılığı ile beraber neredeyse tüm dünya çapında ses getirdi. Bir annenin oğlu ile ilgili kaygı ve endişelerini paylaştığı bu görsel, uyuşturucu illetini tam olarak gözler önüne serecek cinsten.

Salfen-Tracy, haftalardır haber alamadığı oğlunu bulmak için klasik yöntemlerin dışına çıkmış ve oğlunu Facebook üzerinden aramaya karar vermiş ve oğlu Bishop’u görenlerden yardım istediği uzun bir yazı paylaşmış. Yazının yanında bir de “Çok tereddüt ettim fakat artık paylaşacağım. İşte Cody böyle görünüyor,” notunu eklemiş. Çünkü anneye devamlı halde olduğunun nasıl olduğu ile ilgili sorular soruluyormuş. Salfen-Tracy’nin açıklamalarına göre Bishop haftalardır kendisini aramıyor, ayrıca annesi oğlunun sokakta yaşadığını düşünüyor.

Cody Bishop’un 7 ay içindeki korkunç değişimi

Efrahim: Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunun 7 Aylık Değişimi Facebook’ta Paylaşan Anne, Oğlundan Haber Almak İstiyor!

Evet, yanlış görmediniz. Yukarıdaki iki fotoğraftaki kişi aslında aynı kişi! Yalnızca arada 7 aylık bir zaman farkı var. İlk fotoğrafta son derece sağlıklı ve keyifli görünen bir Bishop görüyoruz. Sağdaki fotoğrafa baktığımızda ise adeta şok edici bir tablo ile karşılaşıyoruz. Adeta insanlıktan çıkmış gibi görünüyor, cildinde birçok yara bere ve olağanüstü bir biçimde zayıflamış görünüyor.

Oğlunu en son Las Vegas’ta sokaklarında gördüklerini açıklayan anne Jennifer Salfen-Tracy şu açıklamalarda bulunuyor:

“Her gece oğlumun eve dönüp tedavi olması için dua ediyorum. Yaşadığım bu zorlu süreçte, çocukları benim oğlum gibi madde bağımlısı olan ve sonunda bu illetten kurtulan pek çok insan ile tanıştım. Onların verdiği destek ve yardımlar sayesinde umudumu asla kaybetmedim. Oğlumun eve döneceğine ve tedavi olup normal bir yaşam süreceğine olan inancım tam.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir