Efrahim: Ahmet Kural ve Murat Cemcir İkilisinden Yeni Bir Film Geliyor: Baba Parası
Mizah

Ahmet Kural ve Murat Cemcir İkilisinden Yeni Bir Film Geliyor: Baba Parası

Çalgı Çengi, Düğün Dernek, Ailecek Şaşkınız, İşler Güçler, Kardeş Payı, Üsküdara Giderken gibi oldukça başarılı işlere imza atmış komedi filmleri yazarı ve yönetmeni Selçuk Aydemir yeni bir proje ile sevenleri ile bir araya gelmeyi bekliyor!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini ilk defa bir araya getiren usta yönetmen Selçuk Aydemir, Çalgı Çengi filminden bu yana bu ikiliyi ayırmamaya ve ortak projeler üretmeye devam ediyor. Çalgı Çengi’den sonra İşler Güçler, Düğün Dernek, Kardeş Payı, Ailecek Şaşkınız gibi dizi ve filmlerde seyrettiğimiz bu ekip şimdilerde yeni bir film ile sevenlerine kavuşmayı bekliyor!

  • Baba Parası filminin hikayesi ve oyuncu kadrosu

Merakla beklediğimiz Baba Parası filmi, birbirleri ile tam anlamıyla zıt olan iki üvey kardeşin, ülkenin en zengin insanları arasında sayılan babalarından kalacak dev bir mirasa ulaşma çabalarını konu ediyor. Kendilerine düşecek olan payı bekleyen bu iki üvey kardeş, mirasın tamamına yalnızca birinin sahip olabileceğini öğreniyor ve bu şok üzerine harekete geçmeye başlıyorlar.

Filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım ve Ayhan Taş gibi usta isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan film çekimleri artık post prodüksiyon aşamasına devredilir iken setin son günü oyuncular ve set ekibi pasta keserek filmin tamamlanmasını kutladılar. Vizyona yetişmesi için çalışmaları devam eden film bir zamanlar Düğün Dernek ile beraber kıldıkları gişe rekorunu yeniden kırmaya aday gösteriliyor. Ayrıca stratejik bir hamle ile de 1 Ocak tarihi itibariyle vizyona girecek olan film, doğru bir zamanla ile gişe rekorunu tekrar eline alabilecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir