Tam Kafadan
Mizah

Ali Biçim’in Oynadığı Tam Kafadan Karavana Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Son dönemlerde YouTube’un fenomen isimlerinden Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın başrollerinde oynadığı Tam Kafadan Karavana filminin ilk fragmanı paylaşıldı. Gençlik ve komedi temalı Tam Kafadan filmi, amatör bir E-spor takımının eğlence dolu hikayesini konu alıyor.

İki yıl önce bir YouTube dizisi olarak karşımıza çıkan Tam Kafadan, 6 bölümlük eğlenceli ve komik öyküsüyle kısa zamanda fark edilmişti. Yerli silah ve savaş oyunu Zula yapımcılığında çıkan dizinin sinema perdesinde maceralarına devam edeceği söyleniyordu. Takipçilerinin büyük beğeniyle izlediği yapımın film versiyonu ile alakalı nihayet yeni bilgiler gelmeye başladı.

YouTube’un son zamanlardaki en büyük yıldızlarından Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın başrollerini üstlendiği Türkiye’nin ilk E-spor dizisi Tam Kafadan; oyuncu kadrosu bozulmadan sinema ekranlarına ulaşmak için gün saymaya başladı. Tam Kafadan Karavana başlığı altında önümüze çıkacak yapımın ilk fragmanı sevenleri ile paylaşıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=lsDqmCFGx78

Sosyal medya üzerinde büyük bir heyecan yaratan Tam Kafadan Karavana, aynı hikayenin devamı niteliği taşıyor. Filmde Ali Biçim ve Mesut Can Tomay gibi ünlü YouTuber isimlerin yanı sıra Efekan Can, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Burcu Karakaya, Cemre Solmaz, Nedim Suri, Aleyna Eroğlu, Sali Alkan, Mehmet Pamukcu, Melis Sabah, Elif Yılmaz, Zümre Ertürk, Bilal Yılmaz, Umut Şahin, Şevki Özcan ve Ensar Sevim gibi genç ve yetenekli oyuncular bulunuyor.

Tam Kafadan Karavana, 27 Mart’ta Vizyona Girecek

Şenol Başkan’ın sürükleyici ve komik hikayesini izlediğimiz Tam Kafadan dizisinin devam filminde; mali problemler yaşamaya devam eden takım başkanının, takımı Zula’nın mobil oyun turnuvasına kaydetmesi konu alınıyor.

İşlettiği internet kafesi kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılan Şenol Başkan, takımını yeni satın aldığı karavanın içinde buluşturur ve ekibiyle birlikte halı sahayı mesken edinirler. Ancak içinde elektrik dahi bulunmayan bu karavan, takımın oldukça canını sıkmaktadır. Borç batağından kurtulamayan Şenol’un acilen bir çözüm üretmesi gerekir.

Efrahim: Ali Biçim’in Oynadığı Tam Kafadan Karavana Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Mahalle kültürü, arkadaşlık ve bilgisayar oyunu üzerine samimi bir öykü anlatan Tam Kafadan Karavana, 27 Mart 2020 tarihinde beyazperdelerde yerini alacak. Ayrıca Tam Kafadan’ın internet dizisi versiyonunu izlemeyenler için 6 bölümlük dizinin halen YouTube platformunda bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

YouTube’da izleyebileceğiniz birbirinden komik internet dizilerinden oluşan eğlenceli listemize göz atmak ister misiniz?

https://fakirhane.com/kahkahalardan-yerlere-duseceginiz-birbirinden-komik-6-internet-dizisi/2019/570/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir