Efrahim: Barney Karakteriyle Hatırladığımız Neil Patrick Harris Kadroya Dahil Oldu: Matrix 4 Gümbür Gümbür Geliyor!
Başlıklar

Barney Karakteriyle Hatırladığımız Neil Patrick Harris Kadroya Dahil Oldu: Matrix 4 Gümbür Gümbür Geliyor!

1999 yılında karşımıza çıkan ve etkisini hala daha daha hissetmekte olduğumuz, dünya sinemasının en önemli filmlerinden bir tanesi olan Matrix serisi dördüncü filmi ile yakın bir tarihte karşımıza çıkacağını açıkladı! Şimdi sizlere Matrix 4’ü heyecanla beklemenize yol açacak yeni müjdeli haberlerimiz var.

Wachowski Kardeşler’in şu ana kadar en çok ses getiren filmi Matrix’in kısa bir süre önce yeni bir devam filmi ile sevenlerine kavuşacağını öğrenmiştik. Bunun üzerine çok fazla bir vakit geçmemişti ki heyecanlanacağımız bir sürü haber peş peşe gelmeye başladı.

Sürpriz transferler: Yahya Abdul-Mateen II ve Neil Patrick Harris

Matrix serisinin olmazsa olmaz oyuncularından Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un gelecek yeni devam filminde de rol alacağı şimdilik kesin diyebiliriz. Ancak bir diğer sürpriz transfer ise daha önce Aquaman’in en azılı düşmanı olarak karşımıza çıkan Black Manta karakterine hayat vermiş Yahya Abdul-Mateen II oldu. Gelen ilk bilgilere göre kendisini yine bir kötü karakter ile izleyeceğiz. DC Genişletilmiş Evreni’nin özellikle de ticari açıdan büyük kar elde ettiği Aquaman’in yanı sıra günümüzün en popüler yabancı dizilerinden biri olan Black Mirror’da da boy gösteren Yahya Abdul-Mateen II, Matrix’te popülerliğini daha üst sınırlara çıkaracak gibi görünüyor.

Ayrıca filmin en büyük sürprizlerinden bir tanesi de How I Met Your Mother dizisinde Barney karakteri ile hayranlık uyandıran usta oyuncu Neil Patrick Harris’in kadroya dahil olması oldu. En son bir Netflix dizisi olan Talihsiz Serüvenler Dizisi’nde gördüğümüz Harris, alınan ilk bilgiler dahilinde Matrix 4’te gizemli bir karakter ile karşımıza çıkacak.

Keanu Reeves senaryoyu beğendiğini açıkladı!

Entertainment Weekly’e verdiği bir demeçte Keanu Reeves yeni filmi Matrix 4 hakkında düşüncelerini paylaştı. Usta oyuncu yeni filmin senaryo taslağını okuduğunu dile getirdi ve “Çok tutkulu. Aynı olması gerektiği gibi,” ifadelerini kullanarak kısa ve oldukça net bir açıklama ile fikrini ortaya koydu.

Warner Bros.’un en önemli yapımlarından biri olan Matrix’in son filmi Matrix 4 için çekimlere 2020 yılında başlanacak ve 2022 yılında film karşımızda olacak. Heyecanla bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir