Efrahim: BluTV’den Galatasaray Taraftarlarına Müjde: 45 Dakikalık Gala Gecesi Belgeseli
Sosyal Medya

BluTV’den Galatasaray Taraftarlarına Müjde: 45 Dakikalık Gala Gecesi Belgeseli

BluTV son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren bir platform haline geldi. Özellikle de Türk izleyici kitlesinin nelere yönelebileceğini, nelerden daha çok hoşlanacağını oldukça iyi tespit etmesi ile büyük bir başarı elde ediyor.

Çıkardıkları son yapım olan Gece Gecesi belgeseli ile büyük kitlelere seslenmeyi başaran ve kısa sürede de bunun karşılığını alan BluTV, tüm Galatasaray taraftarlarını keyifli bir 45 dakika geçirmek üzere platformuna davet ediyor.

2018 – 2019 sezonunda 22. şampiyonluklarına ulaşan Galatasaray ekibinin Türk Telekom Arena’da yaşadığı şampiyonluk gecesi BluTV bünyesinde bir belgesel haline getirildi. Sezonun arşiv görüntüleri, Gala Gecesi’nin özel anları, röportajlar ve özel görüntüler ile hazırlanan bu belgesel, Twitter’dan ve diğer platformlardan yapılan geri dönüşler itibariyle oldukça büyük beğeni topladı. Aynı zamanda ilk defa bir dijital platforma böyle bir konsepte sahip proje üretilmesi ile de Türkiye’de bir ilke sahip oldu.

Fenerbahçe taraftarlarından BluTV’ye tepki yağdı!

Ancak Galatasaray’ın ebedi rakibi Fenerbahçe taraftarları tarafından böyle bir belgesel yapılması oldukça eleştirildi, hatta birçok kişinin BluTV aboneliğini iptal ettiği söyleniyor. Fakat az önce de dediğimiz gibi, bu tür spor belgeselleri yurtdışında, özellikle de Netflix platformu ile beraber çokça yaygınlaştı. Hatta bazı ikinci – üçüncü lig takımlarının dahi belgesel filmleri çekilir oldu. Böyle bir belgesel filmi Türkiye’de ilk kez yapılmış olması itibariyle de çok fazla tepki çekti. BluTV’nin meseleye bir taraftar olarak baktığı, hatta her BluTV üyeliği ile beraber Galatasaray Spor Kulübü kasasına para gittiği bile iddia edildi. Elbette ki böyle bir durumun olma olasılığı dahi söz konusu değil.

Eğer siz de Galatasaray’ın geçen sezon gerçekleştirdiği Gala Gecesi’ni tekrar yaşamak istiyorsanız, BluTV sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir