Efrahim: Boş Vakitlerinizde Sizi Eğlendirecek 7 İnternet Sitesi
Mizah

Boş Vakitlerinizde Sizi Eğlendirecek 7 İnternet Sitesi

Bu yazı başlığında sizler için bir liste hazırladık. Boş vakitlerinizi keyifle dolduracak, çeşitli misyonlar edinebileceğiniz 7 internet sitesini sizler için bir araya getirdik. Fakat şimdiden uyaralım, bu internet siteleri sizi kendine bağımlı edecek.

  1. http://tr.akinator.com

İlginç bir algoritma yapısına sahip olan Akinatör, size aklınızdan bir nesne ya da bir ünlü isim tutmanızı isteyecek, sonra o ismi tahmin edecek. Tuhaf bir şekilde yanılma payı çok az olan bu sevimli cin, size çok eğlenceli bir arkadaş olacak.

RainyMood aslında pek fazla işleve sahip bir web sitesi değil. Tek bir görevi var, isminden de anlaşılacağı üzere, size yağmur sesi duyurmak. Soğuk bir akşam günü kahvenizin yanına kitabınızı almış fakat eksik bir atmosfer olduğunu düşünüyorsanız işte bu noktada RainyMood devreye giriyor!

İşte bu çok ilginç bir girişim! Saatler süren uzun filmler izlemek için vaktiniz yoksa, zamanınızı kıymetli hissediyorsanız aradığınız web sitesi burada! 5SecondFilms, tamamı 5 saniyeden oluşan filmleri bünyesinde barındırıyor. Format olarak bir zamanların fenomen uygulaması Vine’ye benzese de daha 5SecondFilms’de dramatik olarak kurgulanmış diziler de yer alıyor. Bu noktada eşi benzeri olmadığını söyleyebiliriz.

YouTube’nin ilginç bir girişimi olan YouTubeTV sayesinde, Youtube’yi televizyondan izliyormuşsunuz gibi bir deneyim yaşarsınız. Böyle bir internet sitesine ihtiyaç var mı bilmem ama çok fazla seveni olduğu söyleniyor. Gerçekten ilginç…

Kitap satın alacaksınız ama fazla para ödemekten mi korkuyorsunuz? Kitap Metre sayesinde tercih ettiğiniz kitabı hangi sitede kaç paraya satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Arkadaş ortamında isimlerinizin anlamlarını mizahi bir şekilde öğrenebileceğiniz, goygoycu bir internet sitesi.

İsminden de anlaşılacağı gibi size kesintisiz olarak kepçe videoları sunuyor. Toplum olarak kepçe seyretme hobimizi fark eden bu sitenin sloganı ise çok iddialı: “Önemli Bilgi Günde en az 2 saat KEPÇE İZLEMEK Kalp Krizi Riskini %65 Azaltıyor.”

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir