Efrahim: Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler, Behzat Ç. Ekibinden Ayrıldı Mı?
Başlıklar

Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler, Behzat Ç. Ekibinden Ayrıldı Mı?

Televizyon ekranlarına veda edip uzun bir aradan sonra BluTV ekranlarına taşınan efsane dizi Behzat Ç.’nin yeni sezonu son günlerde büyük bir merak konusu olmaya başladı. Ege Aydan, İnanç Konukçu gibi dizinin vazgeçilmez oyuncuları, projenin bittiğine dair sosyal medyadan açıklamalarda bulundular. Ardından BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, projenin devam ettiğini duyurdu. Şimdi ise gelen kulis bilgilerine göre Nejat İşler ve Erdal Beşikçioğlu’nun ekipten ayrıldığı iddia ediliyor.

Star TV’de çok başarılı bir 3 sezon ile ismini dizi tarihimize altın harflerle yazmayı başaran efsane dizi Behzat Ç., son zamanlarda pek çok enteresan haber ile gündeme geliyor. Bir süredir BluTV bünyesinden projeye dair pek ses seda çıkmamıştı, bu durumu dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket karakterini canlandıran Ege Aydan’a İnstagram üzerinden soran bir kullanıcı, Aydan tarafından “Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar,” cevabı ile karşılaşmıştı. Bu yanıtın ardından ortalık iyice alevlenmiş ve dizinin akıbeti hakkında pek çok soru işareti doğmuştu.

Aydan’ın yanıtı ile aynı saatler içinde dizide Hayalet karakterine hayat veren İnanç Konukçu da Facebook üzerinden projenin bittiğine dair şu cümleleri etmişti: “Aralık’ta çekilmesi planlanan 2. sezon çekimleri iptal edildi. Çekileceğine dair yapılan söylemlere itibar etmeyin. Behzat Ç. defteri artık kapandı. Sevgi ile kalın!

Bu haberlerin ardından BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, dizinin bittiğine dair yapılan haberlerin yanlış olduğunu, projenin devam ettiğini duyurdu.

Medyaradar tarafından bugün paylaşılan çeşitli kulis söylentilerine göre ise projenin durduğu, önce Nejat İşler’in, ardından Erdal Beşikçioğlu’nun ekipten ayrıldığı iddia edildi. Bu ayrılıklara sebep olarak da senaryo ile alakalı sıkıntılar yaşandığı ve Beşikçioğlu’nun kendisine danışılmadan alınan kararlardan rahatsız olduğu öne sürüldü.

Şimdilik dizinin akıbeti ile alakalı olarak birinci ağızdan yeni bir açıklama yapılmadı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir