Efrahim: Ezel Akay Yeni Filminde Demet Akbağ ile Uğur Yücel’i Bir Araya Getiriyor!
Başlıklar

Ezel Akay Yeni Filminde Demet Akbağ ile Uğur Yücel’i Bir Araya Getiriyor!

Daha önce 7 Kocalı Hürmüz, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? ve Neredesin Firuze gibi efsane haline gelmiş sinema filmleri ile tanıdığımız Ezel Akay, yeni bir film için hazırlıklara başladı. En son 2014 yılında üç yönetmen ile beraber Küçük Kara Balıklar: Güneydoğu’da Çocuk Olmak belgesel filmi için yönetmenlik koltuğuna oturan usta yönetmen, Aralık ayında çekimlerine başlayacağı Dokuz Kere Leyla’nın oyuncu kadrosu için Demet Akbağ ile Uğur Yücel’i bir araya getiriyor.

Usta yönetmen Ezel Akay’ın yönetmenliğini yapacağı Dokuz Kere Leyla filminin hikayesi ise şöyle:

Yıllar süren öyle böyle mutlu olmayan evliliğin ardından Leyla ve Adem çoğu Adem ve bir çok Leyla gibi bir çıkmazın içindedir. Leyla iyidir hoştur da, bu evlilik denen şey her ne hikmetse bir yerde tıkanıverir. E gönül bu.. Heyecan ister, heves ister. Adem’in gönlü de ahir ömründe birazcık çarpmasın mı? Adem de ne yapsın, Nergis’e aşık olur. Ah o Nergis! Dünyada tek! Biricik! İnsanın aklını başından alan güzelliği… Dünyadaki tek gerçeği kendi olan Nergis ise asla alternatif bir hayatı istemez.

Başrollerinde Demet Akbağ ile Uğur Yücel’in bulunacağı Dokuz Kere Leyla filminde bu iki usta oyuncuya eşlik edecek isimler ortaya atıldı. Gerçekliği henüz yapımcılar tarafından doğrulanmasa da Settar Tanrıöven, Zafer Algöz, Cengiz Bozkurt, Serhat Bulut, Fırat Tanış, Bülent Emin Parlak, Hüseyin Köroğlu, Şahin Irmak, Erdem Yener, Aylin Kontente, Gonca Vuslateri ve İrem Sak gibi başarılı oyuncuların da Dokuz Kere Leyla filminin kadrosunda yer alacağı tahmin ediliyor.

Contact Film Works ile Mars Media ortak yapımı olan film, daha çok kadın izleyicilerin gönlüne taht kurmayı iddia ediyor. İddialı bir komedi filmi olan Dokuz Kere Leyla’nın çekimleri Aralık ayında başlayacak ve büyük olasılıkla önümüzdeki yıl vizyonlarda yerini bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir