Efrahim: Martin Scorsese’nin Merakla Beklenen Netflix Yapımı Filmi The Irishman’ten İlk Fragman Yayınlandı!
Başlıklar

Martin Scorsese’nin Merakla Beklenen Netflix Yapımı Filmi The Irishman’ten İlk Fragman Yayınlandı!

Taxi Şoförü, Korku Burnu, Zindan Adası, Köstebek gibi çok başarılı filmleri ile hatırladığımız usta yönetmen Martin Scorsese’nin yaklaşık 10 senedir çekmeyi planladığını duyurduğu The Irishman nihayet Netflix’in de projeye el atması ile beraber hayata geçirildi.

Amerikan sinemasının en usta ve en deneyimli yönetmenleri arasında kabul edilen Martin Scorsese’nin son filminden resmi bir fragman, Netflix’in YouTube sayfası aracılığıyla paylaşıldı.

Al Pacino ve Robert De Niro’yu tekrar birleştiren film

Öncelikle film hakkında bilgi vermeden evvel oyuncu kadrosu ile alakalı bir parantez açmamız gerekiyor. The Irishman filminin Al Pacino ve Robert De Niro’yu yıllar sonra tekrar bir araya getirmesi izleyicileri ayrı bir heyecanlandırdı. Sinema tarihinin en uyumlu ikililerinden kabul edilen Pacino ve De Niro ikilisi, bu defa tecrübeli yönetmen Scorsese aracılığı ile ekranlarda izleyicileri ile buluşacaklar.

Aynı zamanda Martin Scorsese ile Robert De Niro ikilisinden de bahsetmekte fayda var. Taksi Şoförü, Kızgın Boğa, Kahkahalar Kralı, Arka Sokaklar, Korku Burnu gibi pek çok yapımda bir araya gelen isimler seyirciyi hiçbir zaman yanıltmamış; hatta kimi izleyicilere göre Scorsese’nin de De Niro’nun da en güzel filmleri ikilinin bir araya gelip oluşturduğu filmler olmuştur.

Filmde Al Pacino ve Robert De Niro’nun yanı sıra Joe Pesci, Anna Paquin ve Jesse Plemons gibi star oyuncular da yer alıyor.

The Irishman filmi anlatıyor?

Charles Brandt tarafından 2003 yılında kaleme alınan I Heard You Paint Houses isimli romandan esinlenilerek oluşturulan The Irishman, eski bir sendika lideri olan Frank Sheeran’ın bir mafyaya dönüşmesini konu alıyor. Yani esasında film gerçek bir hikayeye dayanıyor.

Merakla beklenen filmin Kasım ayında Netflix’te gösterime gireceği bekleniyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir