Efrahim: Gülse Birsel’in Merakla Beklenen Jet Sosyete Dizisi Neden Ertelendi?
Başlıklar

Gülse Birsel’in Merakla Beklenen Jet Sosyete Dizisi Neden Ertelendi?

Bildiğiniz üzere Gülse Birsel’in yazıp başrollerinde yer aldığı Jet Sosyete dizisi geçtiğimiz sezon sonunda TV8 bünyesinden ayrılma kararı almış ve yoluna yerli dijital streaming platformu olan PuhuTV ile devam etmeye karar vermişti.

50’şer bölümden oluşacak yeni sezonda internet izleyicisini kucaklayacak olan dizi Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi oldukça başarılı oyuncuları bir araya getirmiş ve Birsel’in eşsiz komedi dilini bu kez daha cesur bir şekilde aktarma yoluna girmişti.

Gülse Birsel, dizinin internete taşındığını ve dizi hakkında verdiği ufak ipuçlarını şu ifadeler ile paylaşılmıştı:

“Son güneşleri alalım, kapatıyoruz… (Milyonlar tek yürek, akıllarda aynı soru: Jet Sosyete ne zaman? Efenim biz bu hafta sete giriyoruz, siz bir dijital platformda Ekim ayında 50 dakikalık çakı gibi bölümlerimizi izlemeye başlayacaksınız. Zaten ilkbahardan beri bunu söylüyorum, yani değişiklik yok.”

Ancak 11 Ekim 2019 tarihinde PuhuTV platformunda yayınlanacağı duyurulun Jet Sosyete yayına başlangıç tarihini ertelemeye karar verdi.

Dizinin yayın tarihini ertelemesi kararını Gülse Birsel sosyal medya üzerinden açıkladı ve Barış Pınarı Harekatı’nda şehit olan askerlerimiz ve hayatını kaybeden sivillerimizi göz önünde bulundurarak, böyle bir tarihte bir komedi dizisinin sezon açılışını yapamayacaklarını ve açılış tarihini ertelemeye karar verdiklerini duyurdu.

“Sevgili Jet Sosyete seyircileri, aklımızda şehitlerimiz, hayatını kaybeden bebeklerimiz varken, kalbimiz mücadele içindeki kardeşlerimizle, evlatlarımızla iken bugün sezonu açamayacağımıza karar verdik. Komedi iyi gelir ama galiba bu akşam ne siz ne biz neşe ve eğlenecek gücü bulamayacağız. Affınıza sığınarak ilk bölümümüzün puhutv’deki yayınını erteliyoruz. Daha güzel bir günde görüşmek üzere.”

https://www.instagram.com/p/B3e2rfwF9QX/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir