seyda-erdogan
Başlıklar

İnternet Fenomeni Şeyda Erdoğan, Babası Tarafından Tehdit Ediliyor!

YouTube ve Instagram platformlarında yaptığı makyaj videoları ile popüler olan Şeyda Erdoğan, babasına suç duyurusunda bulunacağı açıkladı. Bir süre önce anne ve babasının boşanmasının ardından, babasının annesini, kardeşini ve kendisini tehdit ettiğini iddia eden Erdoğan, yaptığı açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kendisi gibi Youtuber olan sevgilisi Burak Güngör ve YouTube’a çektiği makyaj videolarıyla tanıdığımız Şeyda Erdoğan, yaptığı bir açıklamayla sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz yıl annesi ve babasının boşandığını belirten içerik üreticisi; babası ve ailesinin annesini, kardeşini ve kendisini tehdit ettiğini öne sürdü. Instagram’da yaptığı canlı yayında bu skandal durumu takipçilerine anlatan Erdoğan, gözyaşlarını tutamadı.

Yaklaşık bir yıl önce anne ve babam çekişmeli bir şekilde boşandı. Bütün adli süreçlerde biz haklı taraf olduk. Ve bu yüzden babam ve aile tarafından tehdit edilmeye başlandık. Annemi, kardeşimi, beni… Ben böyle şeylere hiç susmam. Bir kadın olarak asla susmam. Bir kadının dışında bir evlat olarak annemi, kardeşimi asla ezdirmem. Buradan halka açık bir suç duyurusunda bulunmak istiyorum.

Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık. Bunları tabii ki de avukatımla beraber adli sürece taşıyacağız en kısa zaman içinde.

Eğer bu süreç içerisinde bir şey olursa ilk şüphe edilmesi gereken kişiler babam ve ailesidir.

Şeyda Erdoğan, tehdit edildiğini canlı yayında açıkladı!

YouTube’da 1,14 milyon aboneye, Instagram’da ise 1,2 milyon takipçiye sahip olan başarılı içerik üreticisi Şeyda Erdoğan, şu anda ülkemizin en başarılı influencer’larından bir tanesi. Şeyda’nın Instagram canlı yayınında yapmış olduğu açıklamayı aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=H4TLzHLUddM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir