Efrahim: Johnny Depp Yeni Karayip Korsanları Filminde Yer Almayacak Mı?
Başlıklar

Johnny Depp Yeni Karayip Korsanları Filminde Yer Almayacak Mı?

2003 yılında Siyah İnci’nin Laneti filmi ile hayatımıza giren başarılı film serisi Karayip Korsanları, 2017 yılında çıkan Salazar’ın İntikamı filmine kadar toplamda 5 film ile dünya sinemasında kendine önemli bir yer edinmeyi şimdiden başardı. Disney’den gelen son haberlere baktığımız zaman serinin yeni bir film ile devam edeceğini öğreniyoruz. Ancak tartışmalı bir iddia ortaya atıldı ve bu iddia dahilinde Johnny Depp’in yeni filmde yer almayacağı öne sürülüyor.

Disney, yaptığı çocuk animasyonlarının yanı sıra elbette yetişkinler için de oldukça başarılı, oldukça önemli sinema filmleri ortaya koyuyor. Bu sinema filmlerinin en büyük serilerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Karayip Korsanları. 2003 yılından 2017 yılına kadar Johnny Depp’in başrolünü üstlenmesi ile beraber toplamda 5 başarılı film ortaya koyan seri, şimdilerde yeni bir film ile devam kararı almayı amaçlıyor. En son çıkan Salazar’ın İntikamı filmi hem gişede hem de eleştirmenler ve otoriteler tarafından oldukça iyi yankılar uyandırmıştı. Haliyle Disney de böyle başarılı bir seriyi hem elde ettiği yüksek hasılat açısından hem de muhtemelen ellerindeki başarılı olduğuna inandıkları yeni hikayeden dolayı seriyi devam ettirmeyi düşünüyor.

Salazar’ın İntikamı çıktıktan neredeyse hemen sonra yeni bir filmin çıkıp çıkmayacağına dair pek çok haber, pek çok iddia ortaya atılmıştı ancak ortada hiçbir somut açıklama bulunmuyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter yaptığı bir haber doğrultusunda Disney’in başarılı film serisi Karayip Korsanları’nı devam ettirmeye niyetlendiğini bildirdi. Yaptıkları haber doğrultusunda Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ve Karayip Korsanları’nın ilk dört filminin ortak senaristlerinden biri olan Ted Elliott, Karayip Korsanları’nın yeni hikayesi için çalışmalara başlamışlar.

Ancak ortada muallak olan bir durum var ki; serinin bu kadar parlamasının birincil sebebi olan Johnny Depp’in yeni filmde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor. Yapımlar elbette ki Depp’in yeni filmde de ekranlarda olmasını talep ediyor. Fakat birinci kaynaktan bu konuya dair herhangi bir açıklama henüz yapılmış değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir