Efrahim: Joker Filminin Meşhur Merdiven Sahnesi Adeta Turistik Bir İkon Haline Geldi!
Tuhaf

Joker Filminin Meşhur Merdiven Sahnesi Adeta Turistik Bir İkon Haline Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren Joker filmi kısa bir sürede dünyanın pek çok yerinden büyük övgüler toplamayı başardı ve film adeta her bir noktası ile hayatımıza kolayca işlemeyi başardı. Joker filminde aklımıza kazınan o meşhur merdiven sahnesini hatırlarsınız. İşte o merdivenler, tıpkı film gibi popüler oldu ve adeta turistik bir ikon haline geldi.

Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı ve kelimenin tam manasıyla fırtınalar estirdiği Joker, dünya çapında büyük bir ilgi alakaya sahip oldu. Pek çok övgü mesajlarının yanı sıra karakter ile bağdaşıklık hisseden, tabiri caizse Joker gibi görünmek isteyen pek çok hayran, filmdeki kareleri yakalamak için yollara çıktı.

Filmin hayranı pek çok insan, New York’un Bronx ilçesini ziyarete koştu. Bronx ilçesi, Bronx Hayvanat Bahçesi, Yankee Stadyumu, New York Botanik Bahçeleri gibi pek çok turist alana ev sahipliği etmesi ile bilinse de beklenmedik bir şekilde 167. caddede yer alan o meşhur merdivenler filmin ardından büyük bir ilgi toplamaya başladı. Joker fanlarının heyecanla koşup gittiği, hatta çok uzak mesafeler kat ederek geldikleri bu merdivenler artık turist bir ikon halini aldı. Pek çok insan filmden görüp etkilenerek bu merdivenlere adeta akın ediyor ve Joker pozlarıyla, hatta Joker makyajlarıyla, maskeleriyle bu merdivenlerde fotoğraf çekip bu fotoğrafları İnstagram’a yüklüyorlar.

İşte o meşhur merdivende çekilmiş çeşitli hayran fotoğrafları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir