cem-yilmaz-karakomik-filmler-2
Başlıklar

Karakomik Filmler 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son projesi olan Karakomik Filmler, 2. filmi ile gelecek aylarda beyaz perdede yer almaya hazırlanıyor. Karakomik Filmler’in ilk projesi olan 2 Arada ve Kaçamak eleştirmenler ve izleyicilerden oldukça sert yorumlar almış olsa da yeni projede yer alan Deli ve Emanet oldukça iddialı görünüyor. Henüz fragmanı internette paylaşılmayan Karakomik Filmler 2’nin film afişi Cem Yılmaz tarafından sevenleriyle paylaşıldı.

Karakomik Filmler projesi 2019 yılının ülkemiz sinemasında en tartışmalı filmlerinden bir tanesi oldu. Bunun öncelikli nedeni, yeni yılın ilk günlerinde başlayan patlamış mısırı kriziydi. Sinema salonları ile çeşitli anlaşmazlıklar yaşayan Cem Yılmaz, filmini vizyona sokmaktan vazgeçmişti. Böylelikle Ocak ayında vizyona girecek olan Karakomik Filmler’in ilk 2 filmi ancak Ekim ayında vizyonlarda yerini aldı.

Tek bilet ile birer saatten oluşan 2 film izleyebileceğimiz Karakomik Filmler projesi ile Cem Yılmaz, yıllardır kafasında yer eden orta metraj film projelerini ekranlara taşımaya başladı. Ancak 2 Arada filmi oldukça büyük beğeni toplarken, Kaçamak filmi de bir o kadar eleştirildi.

Cem Yılmaz Paylaştı: Karakomik Filmler 2 Afişi

https://www.instagram.com/p/B5GF5ygBZAZ

Cem Yılmaz, tüm bu olumsuz eleştirilere rağmen yine de merakla beklenen Karakomik Filmler projesinin 2. filmini sevenlerine duyurdu! Ocak ayında vizyonlarda yerini alacak proje, ‘Deli’ ve ‘Emanet’ isimlerinden oluşan iki orta metraj sinema filmi izleyicilerin beğenisine sunacak.

Sıklıkla aynı isimler ile çalışmasıyla eleştirilen Cem Yılmaz, bu defa yeni filminde farklı oyunculara yer verecek. Özkan Uğur ve Çağlar Çorumlu gibi başarılı ve alışık olduğumuz isimlerin aksine kadroda Büşra Develi, Özge Özpirinççi, Tansu Biçer, Cem Davran, Celil Nalçakan ve Emin Gürsoy yer alacak.

https://www.instagram.com/p/B4179BeBh5U/

Şimdilik bir fragmanı paylaşılmamış olan Karakomik Filmler 2, 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek.

https://fakirhane.com/cem-yilmazin-yeni-projesi-karakomik-filmler-ile-ilgili-merak-edilen-7-bilgi/2019/1397/
https://fakirhane.com/russell-crowedan-cem-yilmaza-karakomik-filmler-icin-tebrik-videosu/2019/1435/
https://fakirhane.com/cem-yilmaz-karakomik-filmlere-gelen-elestirilere-cevap-verdi/2019/1547/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir