the-irishman
Başlıklar

Netflix’in Yeni Filmi The Irishman için Sayılı Gün Kaldı!

Taksi Şoförü, Zindan Adası ve Kızgın Boğa gibi kült haline gelmiş sinema filmlerinin yönetmeni Scorsese’nin son filmi The Irishman için sayılı gün kaldı. Martin Scorsese’nin 10 yılı aşkındır çekmeyi planladığı ancak bütçe sıkıntılarından ötürü bugünlere kadar ertelemek zorunda olduğu film projesi, Netflix tarafından satın alındı. Başrollerinde Al Pacino, Robert de Niro ve Joe Pesci gibi usta aktörlerin yer aldığı yapım önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.

Son günlerde sıklıkla Marvel filmlerine dair yaptığı olumsuz eleştiriler sebebiyle gündeme gelen usta yönetmen Martin Scorsese, hayatının en büyük filmlerinden biri ile pek yakında karşımıza çıkacak. Dünya prömiyerini 57. New York Film Festivali’nin açılış filmi olarak yapmış olan film, birçok eleştirmen ve izleyiciden oldukça olumlu yorumlar almıştı.

Scorsese’nin bugüne kadar çektiği en pahalı film olarak da dikkatleri üzerinde toplayan The Irishman, Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi başarılı oyuncuları bir araya getiriyor. Bu büyük oyunculara aynı zamanda Harvey Keitel, Bobby Cannavale, Jesse Plemons, Ray Romano ve Anna Paguin gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Netflix’ten Heyecan Verici The Irishman Paylaşımı

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter sayfasında yer alan son paylaşım, The Irishman’i bekleyen sinemaseverleri adeta meraktan çıldırttı. Filmin fragmanının paylaşıldığı tweet, “Hayatının hikayesine hazır mısın? The Irishman 27 Kasım’da sadece Netflix’te,” notuyla paylaşıldı.

Yaklaşık 3,5 saatlik heyecan verici film, bir mafya tetikçisi Frank Sheeran’ın gerçek hayatından esinlenerek ortaya çıkmıştır. Charles Brandt‘ın I Heard You Paint Houses isimli kitabından uyarlanan biyografik suç yapımı, 2. Dünya Savaşı sonrasında Amerika’da gerçekleşen organize suç dünyasına odaklanıyor.

2020 Oscar Ödülleri’nde ödülleri silip süpüreceği tahmin edilen iddialı yapım The Irishman, sinema salonlarında gösterilmeyecek ve yalnızca Netflix platformunda izlenebilecek.

https://fakirhane.com/martin-scorsesenin-merakla-beklenen-netflix-yapimi-filmi-the-irishmanten-ilk-fragman-yayinlandi/2019/866/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir