Efrahim: Recep İvedik 6'dan Yeni Bir İzleyici Rekoru Daha!
Başlıklar

Recep İvedik 6’dan Yeni Bir İzleyici Rekoru Daha!

2005 yılında Dikkat Şahan Çıkabilir isimli televizyon şovu ile karşımıza çıkan Şahan Gökbakar, programdaki efsane karakterlerinden bir tanesi olan Recep İvedik’i beyaz perde ekranlarına taşımaya başlamış ve son film ile beraber 6 filmlik büyük bir komedi serisi oluşturmayı başarmış. Kimileri tarafından büyük bir şiddet ile tartışılan bir karakter olsa da Recep İvedik her yeni filmi ile izleyici rekorları kırmaya devam ediyor.

Recep İvedik 6’dan yeni bir seyirci rekoru!

Geçtiğimiz haftalarda beyaz perdeler ile buluşan Cem Yılmaz’ın son filmi Karakomik Filmler’in gişede büyük bir başarısızlığa uğraması ile beraber Recep İvedik 6’nın da beklenilen sayıda izleyiciye ulaşamayacağı çokça tartışılıyordu. Bununla beraber yapılan pek çok eleştirinin yanı sıra Box Office Türkiye, Recep İvedik 6’nın ilk üç günlük izleyici sayısını açıkladı ve Recep İvedik serisi rekorlarına bir yenisini daha eklemeyi başardı.

Recep İvedik 6 ile beraber 1,006,437 izleyiciye ulaşmayı başaran Şahan Gökbakar, İnstagram’da bu müjdeli haberi hayranlarına şu cümleler ile beraber duyurdu: “3 günde 1.023.136 kişi son rakammış… Söylediğimden fazlası olsun azı olmasın. Binlerce tebrik mesajı ve güzel sözler… Sayenizde her zaman olduğu gibi bir kere daha kendimizi özel ve kıymetli hissettik… Hayat akar gider, rekorlar, ışıklar, şöhret gelir geçer… Bu dünyada geriye güzel ve mutlu anlar bırakabilmek önemli olan… Bana olan sevginiz ve desteğiniz güç veriyor… Her türlü kötüye ve kötülüğe ilaçtır sizin sevginiz… Teşekkürler hepinize.

https://www.instagram.com/p/B4uLOTDl2iA/

Aynı zamanda Box Office Türkiye tarafından açıklanan ilk üç günlük gişe rakamlarının içerisinde henüz dahil edilmemiş sinema salonlarının da olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Diğer Recep İvedik filmleri ne kadar izlendi?

  • Recep İvedik 1 – 4 milyon 301 bin 693
  • Recep İvedik 2 – 4 milyon 333 bin 144
  • Recep İvedik 3 – 3 milyon 326 bin 84
  • Recep İvedik 4 – 7 milyon 369 bin 98
  • Recep İvedik 5 – 7 milyon 437 bin 50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir