The Walking Dead
Başlıklar

The Walking Dead Final Bölümü Salgın Nedeniyle Ertelendi!

Bütün dünyanın nefesini tutarak izlediği zombi temalı dizi The Walking Dead, 10. sezon için çektiği final bölümünü erteleme kararı aldı. Normal şartlarda 16 bölüm yayınlanması beklenen TWD 10. sezonu, ne yazık ki 15 bölüm olarak karşımıza çıkacak. Dizinin sezon finali ileri tarihlerde özel bir bölüm olarak paylaşılacak.

Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı isimli çizgi roman serisinden Frank Darabont tarafından uyarlanan The Walking Dead; 2010 yılından bu yana her yıl bir sezon yayınlayarak bu zamana kadar bölümlerini hiç aksatmamıştı. Bu yıl Nisan ayında 10. sezonunu devirecek olan TWD, sezon finali bölümü için çekimlerin tamamlanmasına rağmen bölümü yetiştiremeyeceğini açıkladı.

Walking Dead dizisinin son bölümünün 12 Nisan tarihinde yetişmesinin mümkün olmayacağını dile getiren yapımcı kanal AMC TV; zombi kıyameti temalı çok beğenilen dizisinin bu sezon bir bölüm eksik yayınlanacağını ifade etti. Ancak izleyicilerin sabırsızlıkla bekleyeceği sezon finali bölümünün ilerleyen tarihlerde, geç de olsa, özel bir bölüm adı altında yayınlanacağını ekledi.

The Walking Dead’in Tüm Bölümleri Ücretsiz Olarak Yayınlanacak

The Walking Dead’i ücretsiz olarak izlemek ister misiniz? Ortaya çıkan gecikme durumundan ötürü AMC TV, takipçilerinden özür dilemek için ilk 8 sezonu tamamen ücretsiz olarak yayına açacağını paylaştı. Walking Dead hayranlarını oldukça sevindiren bu haber, 5 Nisan 2020 tarihinden, yani dizinin 10. sezonunun bitişinden sonra gerçekleşecek.

Efrahim: The Walking Dead Final Bölümü Salgın Nedeniyle Ertelendi!

Ancak bunun için elinizi çabuk tutmalısınız. Zira ücretsiz olarak yayınlanacak ilk 8 sezon, yalnızca 1 Mayıs 2020 tarihine dek kullanıma açık olacak. Walking Dead dizisinin tüm bölümleri, AMC.com ve AMC mobil uygulaması ile izleyicilere sunulacak.

TWD Spin-Off’u The Walking Dead: World Beyond Dizisi de Ertelendi

Fear the Walking Dead dizisinden sonra bir başka TWD spin-off projesi olan The Walking Dead: World Beyond, yıllardır izleyicilerin oldukça büyük merakını cezbediyor. Nihayet geçtiğimiz yıl düzenlenen New York Comic Con etkinliğinde ilk fragmanına erişme şansına ulaştığımız dizinin gösterim tarihi 12 Nisan olarak kayıtlara geçmişti.

Efrahim: The Walking Dead Final Bölümü Salgın Nedeniyle Ertelendi!

Kıyametten on yıl sonra Nebraska’da geçen bir dizi olayı konu alacak yapım, kıyametten sonra gelen ilk neslin yaşam mücadelesini anlatacak. Fakat ne yazık ki The Walking Dead: World Beyond için de bir müddet daha beklememiz gerekecek. World Beyond şimdilik açıklanan raporlara göre 2020 yılının sonlarına doğru yayına girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir