Yasin Ekmekci: Regal Raptor İnceleme
Tuhaf,  Nedir ?

Regal Raptor İnceleme

Akaryakıt fiyatlarının giderek artmaya başladığı şu günlerde, elektrikli araçlar üzerine araştırmalar derinleşmeye başladı. Hali hazırda piyasada yer alan elektrikli araç seçenekleri söz konusu olduğunda en ekonomik ürün seçenekleri Regal Raptor araçlar üzerine şekillenmeye başladı. Peki ama regal raptor alınır mı? Nasıl bir araç yorumları nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını sizin için araştırdık.

Regal Raptor Modelleri

Firmanın hali hazırda farklı özelliklerde satışa sunulan pek çok modeli bulunmaktadır. Bunları 3 tekerlekli olan E-Car K1 – E Car K3  – E Car K3 Kls ve 4 tekerlekli olan E – Car K5 Long – E – Car K5 Van olmak üzere sayabiliriz.

Kısaca anlatmak gerekirse modeller hakkında şunları söylemek mümkündür:

E-Car K1: 3 tekerlekli ve açık kabinli bir elektrikli araçtır. Regal raptor modelleri arasında en düşük menzile sahip olan araç olarak bunu sayabiliriz.

E Car K3: yine 3 tekerlekli ve kapalı kabine sahip bir araçtır. Kapalı kabin arayışı içerisinde olan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

E Car K3 Kls: Bu araç hem 4 tekerlekli hem de kapalı kabine sahip araçlar arasında yer alır. Yalnız 4 tekerlekli modellere kıyasla menzili ve iç hacim daha düşüktür.

E Car K5 Long: Tam bir elektrikli araç olarak bunu sayabiliriz. Hem 4 tekerlekli hem yüksek menzilli hem de iç hacmi geniş bir araçtır. İç ısıtma ve soğutma seçeneklerinin son derece başarılı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

E Car K5 Van: Bu araçta kasalı bir model olarak ön plana çıkar. Kullanışlı ve ayrıcalıklı bir seçenektir. Son derece başarılı bir yapıya sahiptir.

Regal Raptor Farkı Nedir?

Regal raptor elektrik tesisatı bakımından standart aküleri kullanır. Bu da normal güç ünitelerine göre daha ekonomik bir şekilde bu araçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Regal raptor satın almak için en güçlü aracını besleyen 60 amperlik 6 – 8 akü bulunur. Bunlar da ortalama 40 – 50 km lik bir menzil içerisinde oldukça başarılı bir grafik elde edilmesini sağlar. Yalnız uzun mesafe kullanımı için net bir bilginin olmadığının da altını çizmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir