Efrahim: Seksenler Dizisi Yepyeni Bölümleriyle Ekrana Geri Dönüyor!
Yaşam/Hobi

Seksenler Dizisi Yepyeni Bölümleriyle Ekrana Geri Dönüyor!

TRT1’in cumartesi günlerinin en sevilen nostalji dizisi Seksenler’i sevenlere ve özleyenlere müjde!

Televizyon ekranlarının en sevilen TRT dizilerinden biri olan Seksenler dizisi geri dönüyor. 3 yıllık aradan sonra tekrardan seyirci ile buluşacak.

Dizinin yeni bölümleri ile ekrana taşınacağı haberleri net değildi. Yeni sezon bölümlerinin çekimlerine başlanan diziden görüntüler paylaşıldı. TRT1’de dizinin kısa bir tanıtımı yayınlandıktan sonra kesinleşmiş oldu. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizi kaldığı yerden devam edecek. 7. sezonu ile tekrardan ekranlarda olacak.

3 yıldan beri ekranlarda yer almayan Seksenler dizisinin Ekim ayının ilk haftasında yani 7 Ekim’de izleyici ile buluşması bekleniyor. Dizinin geri dönüşünden ziyade hafta içi her gün yayınlanacağı haberi Seksenler severleri daha da mutlu etti. Hafta içi her gün ana haberden önce izleyici ile buluşacak olan bu dizinin yayın süresi 50 dakika olacak ve saat 18.00 yayınlanacak.

Oyuncu kadrosunda çok büyük değişiklikler yok. Eski sezonlardan tanıdığımız oyuncular yeni sezonda da yer alacak. Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuad Pekzeren, Aşkın Şenol, Osman Büyükercan, Gülseren Gürtunca, Yalçın Özden ve Eray Yasin Işık ile tekrardan eski günlere döneceğiz.

Yepyeni isimler de dizide yerini alacak. Ancak bu sürpriz oyuncular şimdilik belli değil.

Ayrıca Ergun Plak karakteriyle sevilen Serhat Kılıç şimdilik oyuncu kadrosunda yok. Onunla beraber Pelin Akil ve İlker Ayrık da yeni sezonda yer almayacak. Gülin İyigün de şimdilik kadroda değil ancak dizide yeniden yer alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir