Ünlü Yıldızlar
Yaşam/Hobi

Trajik Bir Geçmişe Sahip Olan 4 Ünlü Yıldız

Herhangi bir ünlü kişinin hayatının harika olduğunu varsaymak çok kolaydır. Şöhret ve paranın olduğu yerde sorunlar da olmaz diyenlerin fikrini değiştirecek bir içerik ile karşınızdayız. Para, ne yazık ki birçok ünlünün geçmişindeki trajik olayları yok etme görevi yoktur. Gelin hep birlikte geçmişinde trajik bir hayata sahip olan ünlülere bir bakalım.

1. Nicki Minaj

Ünlü Nicki Minaj

Ünlü şarkıcı Nicki Minaj, mükemmel bir hayata ve yüklü miktarda bir servete sahip olsa da geçmişi çok trajikti. Çünkü çocukluğu boyunca, annesine şiddet gösteren, evdeki eşyaları uyuşturucu satın almak için satan kötü niyetli bir baba ile yaşamak zorunda kaldı. Tüm bu olanlara rağmen Nicki’nin annesi ve babası hala birlikte.

2. Jack Nicholson

Jack Nicholson

Jack dünyaya geldiğinde annesi 17 yaşındaydı ve babasının başka bir kadın ile evliliği ortaya çıkınca annesi ile birlikte yalnız başına kaldı. Bunun üzerine net bir bilgi yok ancak söylentiler bunu gösteriyor. Zaman ilerleyince, Nicholson, onu doğuran kişinin annesi değil kız kardeşi olduğu ortaya çıktı. Onu büyüten annesi değil büyükannesiydi ve diğer kız kardeşi de teyzesiydi.

3. Jim Carrey

Jim Carrey

Carrey’in geçmişteki hayatı gayet normaldi ancak babası işini kaybedene kadar. Jim Carrey, babası işi kaybettiği için komedyen okulundan ayrılmak zorunda kaldı ve hatta yaşayacak bir evi de kalmadığı için uzun bir süre minibüste yaşamak zorunda kaldı. Minibüsü çektikleri herhangi bir yerde stand-up yapmaya başlayarak harçlığını çıkarmaya başladı. İşleri yola soktuktan sonra hayatına bir kadın alan Carrey, bu sefer de başka sorunlar ile uğraşmaya başladı. Kız arkadaşı onu uyuşturucuyu teşvik etmesi ve cinsel yolla bulaşan hastalık vererek hayatını mahvetmekle suçladı. Yıllarca süre yasa savaştan sonra Jim Carrey tüm suçlamalardan kurtuldu.

4. Britney Spears

Ünlü Britney Spears

Dünya çapında pop’un kraliçesi olarak gösterilen Britney de elbette trajik bir geçmişe sahipti. O daha küçükken ailesi çok fakirdi. Alkolik ve sıklıkla küfür eden bir babaya sahip olan Spears’ı zengin olmanın bir yolu olarak gördüler ve vokallerin arkasında çalışmaya başlatıldı. Küçük yaşta alkolik ve uyuşturucu bağımlısı oldu. Bundan kurtulması için ailesi onu konservatuara gitmesini istedi sonunda büyük bir şöhreti yakaladı.    

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir