Reynmen
Başlıklar

Ünlü YouTuber Reynmen Neden Gözaltına Alındı?

Geçtiğimiz günlerde Uludağ’da geçirdiği tatil sırasında bir kavgaya karışan Reynmen, jandarma tarafından gözaltına alındı. Popüler YouTuber, Instagram’da yaptığı bir açıklamayla kendisine gelen olumsuz tepkilere karşı isyan etti.

YouTube video platformuna yüklediği eğlenceli içerikler ve yaptığı şarkılar ile dikkatleri üzerine çeken internet fenomeni ve müzisyen Yusuf Aktaş, yahut bilinen ismi ile Reynmen, geçtiğimiz günlerde Uludağ’da tatil yaparken bir kavga olayına karıştı.

Efrahim: Ünlü YouTuber Reynmen Neden Gözaltına Alındı?

Genç fenomenin jandarmalar tarafından gözaltına alınma görüntüleri Uçankuş TV kameralarına yakalanarak hızlı bir şekilde basına servis edildi ve sosyal medya üzerinden Reynmen’e dair pek çok eleştiri yapıldı. Bunun üzerine Reynmen, Instagram platformu üzerinden hayranlarına, “Arkadaşlar, merhaba. Sağda solda kavga ettiğime dair haberler çıkarsa beni mazur görün, olur mu? Teşekkürler. İnsanız, olur öyle şeyler. Tamam, kendine iyi bak, by by, çok selamlar” açıklamasında bulundu.

Reynmen, Kendisine Psikolojik Şiddet Uyguladıklarını İfade Etti!

Bilindiği üzere Yusuf Aktaş, geçtiğimiz yıl bir mekandan sevgilisi ile çıkarken magazin muhabirlerine takılmıştı. Bir anda muhabire karşı asabiyet gösteren Reynmen, önce muhabirin telefonunu almış, ardından da şiddet göstermişti. Magazin muhabiri, olaydan kaşı yarılarak ayrılmış ve Reynmen’den şikayetçi olmuştu.

Efrahim: Ünlü YouTuber Reynmen Neden Gözaltına Alındı?

Üst üste yaşadığı talihsiz olayların akabinde serbest kalan Reynmen, karışmış olduğu kavgaya dair şu sözleri dile getirdi:

Bu konu hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Yanımıza gelen bazı arkadaşlarımız geldikleri zaman aşağılık kompleksine bürünüyorlar. O an için kendilerini iyi hissetmek için belki de bilmiyorum ama bize psikolojik şiddet uyguluyorlar. İğrenç üsluplarıyla olsun, laubali tavrıyla olsun, el kol şakalarıyla olsun… Bizi o an bastırmaya çalışıyorlar. Kendilerini daha iyi hissetmek için… Bunu yaparlarken ben tepki verince kötü oluyorum. Bu benim şanı şöhreti kaldıramadığım anlamına gelmiyor. Ben bir insanım.

Reynmen Yeni Albümüyle Avrupa Turnesi Yapmaya Hazırlanıyor!

Genç şarkıcı Reynmen’in, 2 Şubat 2020 tarihinde yayınladığı RnBesk adlı albümü için Avrupa turnesine çıkacağı öğrenildi. Dolunay, Leila, Hevesim Yok, Radyoda Neşet gibi hit parçalara sahip olan bu albüm ile farklı şehirlerde 10 konser verecek.

Efrahim: Ünlü YouTuber Reynmen Neden Gözaltına Alındı?

Ayrıca bu konserlerde Derdim Olsun, Ela, Vovovoy gibi çok beğenilen parçalarını da seslendireceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir