Yasin Ekmekci: Yemek Sepeti Joker İndirimi Nedir? Ne Zaman Düşer
Yaşam/Hobi,  Nedir ?

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nedir? Ne Zaman Düşer

Online yemek siparişleri pandemi ile birlikte çok ciddi anlamda artış göstermiştir. Mobil uygulama kullanımı, internetten sipariş ve yemek siparişleri konusunda 2021 yılı sonu ve 2022 yılı başlarında çok ciddi hacimler yakalanır. Türkiye’nin her ilinde restoranlar siparişler ile ön plana çıktıkça bu indirim miktarlarının da gözle görülür bir  şekilde arttığını söyleyebiliriz.

İndirimli Yemek Yeme İmkanı

Her ilde küçük alanlarda hizmet yada tüm Türkiye’de aktif şekilde yemek siparişi alan pek çok adres bulunur. Hiç şüphesiz yemek sepeti bunlar arasında hem ilk hem de en büyüktür. Bu da bazı indirim ve kampanyalar yapmasına olanak sağlar.

İlk olarak bu kampanyalarla birlikte akıllara yemek sepeti joker indirimi gelir. Uygulama üzerinden yada internet sitesinde sipariş verdiğinizde ekranınıza gelen, ekranı kapattığınız andan itibaren giden indirim türüdür.

Bu yemek sepeti joker indirimi sayesinde

  • 30 TL sipariş vererek 20 TL
  • 45 TL sipariş vererek 70 TL
  • 120 TL sipariş vererek 70 TL ödersiniz.

Burada yer alan rakamları ve restoranları seçme şansınız mevcut duruma göre değişkenlik gösterebilir. Joker indirimi açan restoranlar anlık ve duruma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Çok fazla restoran bölgesinde bulunan bir mahallede oturuyorsanız joker indirimi ile karşılaşma sıklığınız artacaktır.

Yasin Ekmekci: Yemek Sepeti Joker İndirimi Nedir? Ne Zaman Düşer

Joker İndirimleri Hangi Sıklıkla Olur?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. O zaman aralığında mahallenizde bulunan restoranların indirim açması gerekmektedir. Yalnız çoğunlukla öğlen 12.00’ye kadar ve 17.30 – 20.00 arasında daha çok joker indirimi fırsatı olduğu belirtilir.

Joker İndirim Ekranını Kapatırsanız Ne Olur?

Joker indirim ekranı sadece 15 dakikalığına ve tek seferliktir. Bu sebeple joker indirim ekranı kapattım sorunu ile karşılaşmanız durumunda başka bir günü beklemek zorunda kalırsınız. Bu sebeple indirimlere hızlı bir şekilde ulaşmak için anlık karar vermeniz gerekebilir.

Özellikle hafta sonları – tatil ve bayram günlerinde yemek sepeti indirim ve joker fırsatları daha çok karşınıza çıkar. Mahallenize bağlı olarak doğru zamanlarda hesabınızı açarsanız mutlaka 1 sefer günlük karşılaşabilirsiniz.

Bu sebeple ekranı kapatmamalı ve indirim ekranına doğrudan bağlandığınız anda alışverişinizi tamamlamanız daha önemlidir. Aklınıza takılan her soruyu yorumlar bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir