PlayStation 4
Eğlence,  Nedir ?

Sony İki Büyük PlayStation 4 Oyununu Bedava İndirmeye Açtı!

PlayStation 4 oyun konsolunda Journey ve Uncharted: The Nathan Drake Collection oyunları için ücretsiz indirme imkanı sağlandı. Play at Home kampanyası altında Sony, daha fazla ücretsiz PlayStation 4 oyunu sunacağını açıkladı. İşte Sony’nin sunduğu bedava oyunlar…

Teknoloji şirketi Sony, Koronavirüsü sebebiyle insanları daha fazla evde tutabilmek adına Play at Home adlı yeni bir kampanya girişiminde bulundu. Bu kampanya dahilinde firma, evde kendilerini karantina altına alan oyunculara ücretsiz PlayStation oyunları sunmayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra Play at Home projesi sayesinde Sony, bağımsız oyun geliştiricileri için de maddi olanak sağlamayı planlıyor.

İlk olarak 15 Nisan’da başlayan bedava oyunlar, birbirinden eğlenceli ve kafanızı dağıtacak iki adet oyunla başlangıç yaptı. PlayStation Store adlı oyun mağazasından indirebileceğiniz Journey ve Uncharted: The Nathan Drake oyunları 5 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak indirmeye sunuldu. Ayrıca bu oyunları para vermeden indirmek için herhangi bir PlayStation Plus aboneliğine sahip olunması gerekmediği de eklendi.

5 Mayıs’a Kadar Ücretsiz İndirebileceğiniz PlayStation 4 Oyunları

Journey

Journey Ücretsiz Oyna

2012 yılında Thatgamecompany ve Santa Monica Studio tarafından geliştirilen Journey video oyunu Sony imzası ile yayınlandı. İlk olarak PlayStation 3 için hazırlanan oyun kısa sürede büyük bir ilgi çekerek PlayStation 4, Microsoft Windows ve son olarak ise iOS oyun konsollarına dahil edildi. Sanat oyunu olarak da tabir edilen macera temalı Journey, eleştirmenler tarafından tüm zamanların en iyi video oyunu olarak nitelendiriliyor. Journey oyunu konusu nedir, diye düşünüyorsanız ıssız ve uçsuz bucaksız bir çölde yalnız başınıza kalıp yolculuğa başlayacağınız keyifli ve dingin bir macera ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection Ücretsiz Oyna

Nathan Drake’in benzersiz aksiyon macerasına eşlik edeceğiniz Uncharted, Türkiye’de de büyük bir kitleye sahip video oyunudur. Daha önce çizgi roman, sinema filmi ve masa oyunu versiyonları dahi yapılan Uncharted toplu macera setiyle üç oyun birden formatıyla karşımıza çıkıyor. Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunu, The Nathan Drake koleksiyonu sayesinde tek bir paket halinde oyuncuların eline ulaşıyor. Daha önce bir video oyunu serisi oynayıp seriyi tamamıyla bitiremediyseniz, Uncharted sizin için olağanüstü bir fırsat olabilir.

Tekrardan hatırlatmakta yarar var, Journey ve Uncharted: The Nathan Drake Collection indirmek isteyenler için şu anda PlayStation Store’da sizleri bekliyor. Hemen oyun mağazasına gidip PlayStation 4 için bedava oyun indirme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Keyifli vakitler dileriz!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir